Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A haziorvost mikor kell...

A haziorvost mikor kell felkeresni?

Figyelt kérdés
bekell jelenteni a terhesseget vagy eleg akkor elmenni ha mar ki akarom magamat iratni tappenzre?

2012. okt. 21. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem muszáj bejelenteni és ő ír ki neked az elején vizsgálatokat
2012. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először nőgyógyász, az ő papírjával védőnő, majd a védőnő ad egy pár beutalót, ami között van egy belgyógyászati is, ezzel kell a háziorvoshoz menni. Ez az első házi feladatod a védőnőhöz. A védőnő által kiadott orvosi leleteket a következő alkalomig kell beszerezned, ez az alkalom igazítható a nődokihoz, hogy pár nappal előtte menj a védőnőhöz. Én havonta kellett, hogy járjak a 32. hétig mindkettőhöz.
2012. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a haziorvos azt mondta hogy ha a nogyogyasz ad mindenfele beutalot akkor a haziorvoshoz egyaltalan nem kell mennem. Csak ha lebetegszek vagy tappenzre akarom kiiratni magam. A legelejen mentem csak labor beutalora, azota egyszer se.

30h km

2012. okt. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez is városonként változó kérdés...
2012. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kell menni, mert a kismama könyvedbe háziorvosi pecsét is kell, EKG vizsgálat. Oda aztán már én is csak táppénz miatt mentem.
2012. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!