Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok abban segíteni...

Tudnátok abban segíteni nekem, hogy hány hetesen kell felkeresni először a védőnőt? 4hét 2 napos terhes vagyok, holnap megyek először nődokihoz.

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már lesz szívhang utána. Csak akkor ad a doki papírt, amivel mehetsz!
2012. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha a dokid ad igazolást a terhességről, már mehetsz is a védőnőhöz, de ez az igazolás mindenképp kell, hogy kiállíthassa a kiskönyvedet.Mindenki máskor megy.
2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mindenképpen a 12. hét előtt, mert akkor van a tarkóredő mérés, amihez már kell a kiskönyv.

nem tudom nálatok hogy működik, nekem be kellett jelentkeznem oda is. kb egy órás beszélgetés lesz, megméri a súlyodat, vérnyomásod ilyenek.

2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem.Első babámat várom,és fogalmam sincs,hogy hogy működnek a dolgok!! Köszönöm a segítséget :)
2012. aug. 27. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a második gyereknél csak 20 hetesen mentem, megvártam míg a nagyot felveszik az oviba. :-) Kicsit lecsesztek, de amúgy semmi köze hozzá.
2012. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor állítja ki a doki az igazolást ha szívhang is van. Nagyon korán mész, nem biztos hogy fog látni a doki valamit.
2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én már elmúltam 13 hetes, amikor először mentem. Még nem vagy elkésve semmiről sem:), de ez tényleg nagyon változó, hogy ki mikor megy először. Boldog babavárást!
2012. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam és akkor látszódott a szívhangja is. Doki mondta hogy jókor jöttem ha előbb mentem volna nem biztos h lett volna még szívhangja. 6héttől érdemes inkább menni.
2012. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-8 hetesen elég, de nekem a védőnő azt mondta, ráér 10 hetesen is az ember. Az a lényeg, hogy a 12 hetes ultrahang előtt mindenképpen keresd fel!
2012. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mofilda válasza:
Miután elmentél a nőgyógyászhoz és ő kiadta a papírt a terhesség létezéséről keresd fel a védőnődet. Vele jogszabály szerint havonta fogsz találkozni, többnyire a tanácsadóban, ahol is majd megnézi a súlyodat, vérnyomásodat, vizeletedet, 20. hét utána a baba szívhangját, haskörfogatodat, átbeszéled vele az aktualitásokat. Ő is el fog menni hozzád, hogy felmérje a szociális körülményeidet. De mint azt az egyik korábbi válaszadó ismegírta, ne várj vele, mert a kiskönyv szükséges a további vizsgálatokhoz.
2012. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!