Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 38 hetesen...

Normális, hogy 38 hetesen alig tudok járni és már egyre rosszabb kedvem van a "bénaságomtól"?

Figyelt kérdés
Papír forma szerint holnap leszünk 38 hetesek (uh szerint 39) és már hetek óta szenvedek. Pár hete még az izomlázszerű fájdalomtól és a méhszájnál jelentkező szúrkálásoktól szenvedtem, de ez elmúlt. Normális ez? Nem kéne ezeknek végig jelentkezni(főleg a végén)? Most meg már a medencémnél alig tudom mozdítani a jobb lábam(ami szerintem a terheléstől van)....alig tudok járni is, hiába pihenek. Emiatt annyira rossz a kedvem, mert utálom hogy még feküdni is fáj stb. Más is így jár már a végén?
2008. máj. 21. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem normális,szedjél Hova nyugtatót a rossz kedv ellen.Ezt terhesen is lehet,mert csak gyógynövény van benne!
2008. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Én azért nem szedném be azt sem!!!Attól,hogy gyógynövény van benne még lehetsz rosszul tőle.Én esküszöm a ygógynövényekre de pl.nem merek gyógynövény teát inni,mert többször rosszullettem tőle-még a kamillától is!

Úgyhogy sztem mindenképpen beszél az orvosoddal vagy legalább a védőnőddel.Amúgy sztem is egyre rosszabb lesz.Én csak 32hetes vagyok,de éjjel majdnem sírtam ,mert felültem normálisan és sztem szegény gyereket kicsit összenyomtam-ez álmomból volt és úgy megfájdult a hasam tőle.Utánna egész idő alatt azon gondolkoztam,hogy ilyen fájdalom lesz vajon a szülés is mikor nyomni kell.Valószínű csak még rosszabb.Nekem is tök nehéz felkellni már,pedig még nekem kicsi is a hasam a tiedhez képest,sztem.YNugodj meg,már mindjárt túlleszel rajta.1-2hét és meglesz a babád,de ne zuhanj magadba,mert akkor sokkal nehezebb lesz lelkileg is ha kijött már.póbáld meg a derekad alatt felpóckolni,hátha annyira nem fáj úgy akkor.Nekem a szopis párna bejött nagyon,mert az elejétől hát és derékfájós vagyok.Így nem fáj minden nap csak ha kifáradok.remélem hamar túl leszel rajta és gyors szülésed lesz:)Gartulálok a babádhoz:)

2008. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tapasztalatom nincs még, csak azt tudom mondani amit érzek és amit hallottam. Én most vagyok 36 hetes. Egy héttel ezelőtt még mindent megtudtam csinálni, nem fájt semmim, max reggelente, ha elaludtam valamimet. Most viszont már hozzád hasonlóan, van hogy alig tudok mozdulni, felállni és sehogy sem jó.

Kérdeztem a védőnőmet, azt mondta tartsak ki, ezt a max 1 hót kibírom valahogy. Szerinte ez nem törvényszerű és mindenkinél más, viszont teljesen normális. Mondtam neki, hogy emiatt lelkileg is rosszul érzem magam, erre csak azt mondta hogy próbáljak meg kikapcsolódni, nézzek tévét, olvassak...Ha nagyon fáj masszíroztassam meg magam a férjemmel.

Szóval semmi konkrétum.

Nem sok van már hátra, fel a fejjel, légy türelmes magadhoz!

Minden jót!

2008. máj. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!