Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meglátszik az a babán ha...

Meglátszik az a babán ha véletlen valami éri a kismamát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 13:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi előző válaszoló :D
2012. nov. 4. 08:11
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

4-es vagyok és vitatkoznék a 10-el4


az én lányom popsiján igen is van kék folt mert terhesen fenékre estem.én látom nem te!és ha nem láttam volna első nap mikor megszületett lehet nem is gondoltam volna erre,de ott van születése pillanata óta!!!


és az eperfás történet nálunk is van.anyum terhes volt velem hasára esett az eper és nekem a jobb alkaromon van egy barna nagy folt (sötétebb jóval mint a bőröm),születésem óta ott van.na most ez vagy attól van vagy nem.....

de tény hogy nem múlik el,sőt nem is halványodik pedig már 26 éves vagyok!

2012. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%

nézd, a fenékre esést nem konkrétan a te sztoridra írtam (bár logikusan belegondolva, fürdesz egy kisebb medencében egy platósautó tetején, ráhajt az autó egy hatalmas bukkanóra, hová ütöd be magad?).

A lányom faros volt, összevissza nyomkodták a fenekét szülés előtt hogy az vajon a feje vagy a feneke, tiszta kék-lila folt volt amikor megszületett, de 4 nap alatt felszívódott az is...


Mindenesetre nem én pontoztalak le, vitatkozni meg főleg nem szeretnék ilyenen.

2012. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem mindenkin látszik meg,ez a babona.
2012. nov. 4. 17:31
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj! engem is megijesztettek, mert a terhességem alatt össze- vissza ütöttem, égettem magam, volt, hogy el is estem (véletlen).... és a 3 hetes babócámon semmi sem látszódik!!!
2012. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fél oldalam össze zúzódott (lovas baleset; ekkor még nem tudtam, hogy terhes vagyok), vasaláskor megégettem a karom, csípőmet ütöttem az asztal szélébe, lábszáramat zúztam össze, amikor az autó ajtaját hamarabb csaptam be, mint ahogy a lábamat elhúztam volna, szóval nekem is volt jó néhány "balesetem" és a fiamon (már 4 éves) semmi nyoma egyik eseménynek sem.
2012. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves válaszolók
2012. nov. 5. 15:06
 18/22 anonim ***** válasza:
Anyu amikor öcsivel terhes volt,már jó nagy pocija volt,amikor teregetés közben,ahogy rázta ki a ruhát,az egyik nadrágon lévő csat megcsapta a hasát és öcsinek a mai napig ott van a combján a folt...7éves lesz!=)
2013. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem a fenekemen van egy eperre hasonlító forma, anyum azt mondta, hogy megkivánta az epret, és megvakarta a hasát..hogy össze függ-e nem tudom, de amikor érik az eper, a fenekemen lévő folt is pirosodik.

Másik sztori, hogy amikor 6 hónapos terhes voltam, a porszívónak a dugóját tekertettem vissza a porszívóba, az felcsapott a hasamra. Fiam hátán van egy piros csik születése óta. Érdekes dolgok ezek.

2013. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Anyum térdre esett,és amikor megszülettem volt a térdemen egy apró kis horpadás! de elég hamar elmúlt! Keresztanyumnak a tarkójára esett a szeder! A lányának a tarkóján 3 picike piros pötty van! Hogy ettől,vagy véletlenül... nem tudjuk! De mi ezek után hiszünk benne! Szerintem mindenki maga döntse el!
2013. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!