Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy táplálkoztál, figyeltél-n...

Hogy táplálkoztál, figyeltél-nem figyeltél arra, hogy mit eszel? Hány kg-t híztál?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelt. Persze, ha kialakult volna terhességi diabétesz, az más. De én úgy gondoltam hogy nehogy már még terhesség alatt is azon agyaljak, hogy mit egyek/ne egyek. 13 kilót híztam, az nem veszélyes. Nyáron momdjuk rengeteg gyümit ettem.
2012. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhessegi diabeteszem lett azota odafigyelek es utolag nagyon orulok neki! Mert nem hiztam sokat sokkal fitteb vagyok, feszes a borom nincsenek emesztesi problemaim. Szerintem minden kismamanak igy kellene ennie.

szabalyok: no cukor, semmi feher liszt, peksuti, cukros puding, joghurt... Napi 5-i etkezes, az etkezesek kozott min 2 oranak el kell telnie es akkor semmit nem szabad enni. Nekem nagyon bejott. A kovetkezo terhessegemnel ha lesz diabeteszem ha nem akkor is igy fogok etkezni.

30h km

2012. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy én nem kívántam egyáltalán az édességet, így nem faltam a csokikat, meg ilyesmi. Az egyetlen, amit tudtam enni, az nyáron a fagyi volt. De emellett sok gyümölcsöt ettem, sok zöldséget, húst, csak teljes őrlésű kenyeret, nem ettem éjszaka, igyekeztem odafigyelni, hogy egészséges kajákat egyek, és mégis híztam kb. 28 kg-ot. Persze ebből rengeteg víz volt, mert nagyon-nagyon vizesedtem.

A következő terhességemnél valamit nagyon máshogy kell majd csinálnom, mert nem szeretnék ennyit felszedni. Nehezen is ment le, kb. 1 éves volt kisfiam, mire úgy-ahogy visszanyertem az eredeti formám. Most kb. 4-5 kg-mal vagyok több, mint amennyivel terhes lettem (45 kg voltam akkor).

2012. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát én nem figyeltem arra, hogy mit ettem. A csokit mindennap megettem, meg amit még megkívántam. Rengeteg gyümit ettem én is. 22kg-ot szedtem fel. 46-al kezdtem a terhességem, most 5hónapos a kisfiam és 48kg vagyok.
2012. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egyáltalán nem figyeltem mit ettem,ami csak jól esett,éjjel is ettem főleg csokit :)

Eddig 9 kg híztam,most vagyok 35 hetes terhes.

2012. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!