Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan akire azután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan akire azután figyeltél fel miután már nem volt szemüveges (kontaktlencsét hordott)?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
én 6 éves koromtól egészen 13 éves koromig szemüveges voltam... ronda, nagykeretes förmedvényt hordtam, aztán 7. félévekor váltottam. Most 10-es vagyok, de én sajna nem vettem észre, hogy jobban "figyelnének"... :/
2012. márc. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
számít! most pihentetem kicsit a szemem, de azt vettem észre, hogy ha kontaktlencsét hordok akkor jobban megnéznek a lányok. a szemüvegeseket amúgy sem szeretik a lányok... a kevésbé jó genetikai adottságok egyik szembetűnő jele, hogy valakinek rossz a szeme.
2012. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít. Én 19 éves lány vagyok fél éve hordok kontaktlencsét és imádom, jobb tőle a hangulatom, magabiztosabb vagyok, és jobban is áll mások szerint mint a szemüveg. Sokan felfigyeltek rám emiatt, többen megnéznek.
2012. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal jobb a kontaktlencse! Persze szemüveg is állhat jól, ha olyan a keretje, ami dob rajtad, de általánosságban a kontaktlencsét jobban szeretik az emberek.
2012. márc. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kislany3 ***** válasza:
en szemuveges voltam es utaltam,most kontaktlencsem van,nem tudom tobben megneznek e ,de az biztos h az onbizalmam nott,es a kisugarzasomnak is jot tett.amugy szemuveges pasim van :D
2012. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát én nem tudom, soha nem hordtam a szemüveget, mert baromira hiú vagyok, szóval jó sokáig vaksi voltam, aztán úgy 16 éves koromtól van lencsém, látok is. :) kintre még soha nem vettem fel a szemüveget, csak otthonra hordom, de múltkor pont úgy alakult, h én hülye azt hittem, egyszeri kézmosás elég fokhagymapucolás után, hát kiégette a retinámat kábé. :D szóval mehettem a városba a szemüveggel, ami ráadásul már tök régi, nem is olyan nagyon jól kinéző, de engem ugyanúgy megbámultak a srácok, ahogy szoktak, szóval nem hinném, h hátrány lenne.


amúgy én inkább szeretem szemüveg nélkül megismerni az embereket, ha utána derül ki, h szemcsis, totál nem oszt. múltkor is megismertem egy tök helyes pasit, másnap már szemüvegben láttam hát csodálkoztam is. de jól állt neki, meg különben is tudtam, h hogy néz ki a nélkül, szóval nem volt para. :))

2012. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jajjgen 21 vagyok.
2012. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!