Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól számít valaki nagyon...

Mikortól számít valaki nagyon vérszegénynek? Ha 2*1 vastablettát kell szednem, az nem olyan súlyos, ugye? (Femibion mellé) Írnátok nekem olyan laboreredményeket, amire a doki már vészes vérszegénységet mondott?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a főorvos,hogy már rég vénásan kellene szednem a vasat,mert ebből véradás lesz... :-/

Nem tudom melyik az az érték,ami szerint ezt mondta,LYM:1.29 G/L LYM%:12.80(L) ezek lennének?nem tudom.Ha megmondod melyik alapján nézik,akkor ideírom.

Másik orvos azt mondta,elég napi 2*1 Neo-ferro -folgamma


39 h

2009. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy megkerested nekem az eredményeidet. NÁlam a vörösvértestszám, haemoglobin és haemotokrit vannak megcsillagozva.
2009. aug. 9. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam a zárójelentésen vannak az eredmények,ezért nem tudom,hogy melyik alapján mondta,mert nincs megcsillagozva.
2009. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem baj, azért köszönöm.
2009. aug. 9. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szintén azoknál van eltérés mint Neked.

Vörösvértrst szám: 3,7 T/l

Hemoglobin: 11,1 g/dl

Hematokrit: 0,33 l/l

2x1 Maltofer fol-t kell szednem.

Nem veszem be minden nap,heti 2 napot ki kell hagynom,mert nem tudok sehogy sem wc-re menni:(

Remélem azért rendbe teszi amit rendbe kell tennie:)

31 hetes

2009. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, sokat segítettél! Nekem a szilvát javasolták székrekedésre, most kísérletezem vele.
2009. aug. 9. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!