Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Együtt alszik veletek a baba,...

Együtt alszik veletek a baba, vagy többször felébreszt titeket az éjszaka folyamán, hogy innen vagy onnan bokszol és rugizik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szia!

Az én picim akkor van fent amikor én is.Elég sűrűn járok a mosdóba (2-3 óránként)és amikor visszafekszem akkor jelez,hogy Ő is fent van.Általában 5-10percig mozgolódik utána megnyugszik.Még soha nem ébredtem fel a rugdosására.

Boldog Babavárást!

39 hetes

2009. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nahat, micsoda szinkron :-)

Nalunk a pici jelez hogy o fennvan, en meg akkor eppen edes almot alszom...

2009. aug. 9. 10:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is teljes az összhang.Egész éjjel alszik velem,meg se moccan.REGGEL,MIKOR KELEK,ÉBREDEZIK Ő IS,NYÚJTÓZIK.


39h

2009. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk is így van. Hajnalban kelek először wc-re, akkor mozgolódik egy picit, aztán velem együtt visszaalszik. Még sosem keltem arra, h rugdosna. Miért, ti?

35 h. pocis

2009. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hu, en vagyok az egyeduli akinek a babaja ugy dont hogy o ebreszti fel anyucit ahelyett hogy forditva lenne? Hmmm...
2009. aug. 9. 11:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is nyugodt éjszaka, nappal mocorog főként. Egyszer volt, hogy éjjel többször felkeltem, a mozgására, de akkor kezdődött egy hidegfront és szerintem azt érezte ő is. Amúgy meg éjszaka 2-3 x ki kell mennem pisilni, hiába nem iszom este már csak egy pohár tejet.

21 hkm

2009. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi,normális ha ő éjjel van fenn,ne aggódj,én sem aludtam egy éjszakát sem végig mikor elkezdett mocorogni:).Nem azt modnom h minden éjjel fenn volt,de mindegy mert WC-re akkor is ki kellett mennem...szal ha nem a baba miatt akkor amiatt vtam fenn.Amúgy sok ksimamától hallottam h éjjel aktív a baba,meg olvastam is h ezzel semmi gond.Nem ettől fog függni h mikor alussza át az éjjelt csecsemőként:)
2009. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is keltem már arra este, hogy mocorog. Nem is 1-2x! Vagy hogy éjjel kimentem pisilni, felkelt ő is,de vissza már nem aludt, és virrasztottam jó sokáig, mert ő épp jól érezte magát. :) Nekem reggel és de alszik, du, este fele aktívabb. Vagy ha én dög fáradt vagyok, akkor sem hagy alukálni.


33hkm

2009. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is együtt alszik és együtt kel a babám. Van olyan, hogy rég megreggeliztem, és utána ébredt csak fel. De általában utánam 5-10 perccel már ő is nyújtózkodik a pocakomban.


32hetes pocis

2009. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egész éjjel szinte alig aludtam mert a kisasszonynak sok dolga volt odabent :-), de nem bánom, mert amikor meg 12 napig nem mozdult meg akkor agyon aggódtam magam.
2009. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!