Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült valakinek természetes...

Sikerült valakinek természetes úton teherbe esnie, rossz spermaképpel? Már lombikra járunk azok sem sikerültek, de nem tudok nem gondolni arra, hogy sikerülhet még akár így is.

Figyelt kérdés

2012. okt. 23. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt a helyzet, hogy páromnak nem a legjobb volt a spermaképe. 6 éve próbálkoztunk mire sikerült természetes úton. Már mi is feladtuk és már idő pont volt a lombikra mikor váratlanul késett 2 hetet és teszteltem 2szer is pozitívat. Most vagyok 16hetes.
2012. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek!!! Gondolom meglepődtél. Én nem is tudom már ,hogy fogadnék egy pozi tesztet.
2012. okt. 23. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem tudom mondjuk nektek mennyire rossz, mert azért nem mindegy... nekünk 3 sikertelen inszem,majd laparoszkópos műtét nekem, elolvastam a titok című könyvet, vitaminokat szedtük ezerrel. Aztán a 4. inszem sikerült! Holnapra várjuk a lányunkat :)
2012. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Húha,de jó! :))) Sok sikert,és jó egészséget!!!!

Hát kb 10millió változó motilitással. Tehát nekünk inszem sem volt.

2012. okt. 23. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

próbáljátok meg a tartós akupunktúrát:

www.yamamoto.hu

Már csináltak egy csomó babát úgy, hogy lombik sem sikerült, de pár akupunktúrás kezelés után meg igen. Egy próbát megér!

Sok sikert! Szorítok!

2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!