Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha sokat van a kezem a...

Baj, ha sokat van a kezem a pocimon? 32 hetes kismama

Figyelt kérdés
Imádom fogni simizni.Főleg ha megmozdítja vagy kitolja valamijét.Lehet attól valami baja,ha sokat tapizom?
2012. okt. 23. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem javasolják hogy sokat símogasd mert méhösszehúzódást okozhat, de pld én se bírom ki, hogy ne simogassam :). Csak próbáld óvatosan, nem nagyon melegíteni.


31h km

2012. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
nekem valoban mehosszehuzodasokat okoz, le kell szoknom rola:(( en is sokat simogatom. 22 hetes:)
2012. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes ez a kérdés, ugyanis nekem is mondták, hogy nem szabad simogatni a pocit, mert méhösszehúzódásokat okoz. De szerintem attól, hogy megérinted a babádat, még nem lesz semmi gond! :)
2012. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igaziból nem a méhösszehúzodásra gondoltam,hanem más dologra.Ha van olyan!De akkor szerintem nincs más! :-)

Nekem nem szokott méhösszehúzódásom lenni pont olyankor.Van mikor előfordul,de nem pont akkor ha rajta van a kezem.

2012. okt. 23. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is vissza kellett fogni magam, mert éreztem, hogy nem kellemes neki. Elhúzódott a kezemtől, vagy éppen úgy betámasztotta a sarkát a bordáimba, hogy szinte levegőt nem kaptam. Szóval én inkább minimálisra csökkentettem a simogatást, mert éreztem, hogy megfeszül az egész pocakom. Inkább csak felhúztam a pólómat, és gyönyörködtem benne, ahogy kidugja mindenét, és érdekes formákat vett fel a hasam. :)

De ha te úgy érzed, hogy neked (és neki is) kellemes, akkor biztos nem lesz belőle gondod.

2012. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is mondták, aztán olvastam egy szülész-nőgyógyásztól, hogy büntetni kellene az ilyen rémhírterjesztést.
2012. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy csak mikor ránkjön a szülés akkor nem lehet egyáltalán megérinteni sem a pocakot. Mert folt lesz a gyereken? Elég hihetetlenül hangzik, de 2-en is ezt mondták nekem. Nem tudom mi igaz belőle.
2012. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!