Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban elo kismamak,...

Angliaban elo kismamak, anyukak tapasztalatai?

Figyelt kérdés

Hogyan veszeltetek at az itteni hanyag terhesgondozast, a 9 honap alatti 2 UH-t, azt hogy semmi fele vizsgalatot nem vegeznek (magzatviz, mehlepeny illetve mehnyak allapotanak ellenorzese)

Nagyon aggodom es szinte minden nap ezen jar az agyam hogy vajon minden rendben van e odabent !! a midwife semmit nem csinal csak meghallgatja a szivverest es vizeletet nez, na ebbol aztan sokat lehet tudni...

35 hetes kismama



2012. okt. 24. 01:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Mar 2 gyereket szultem itt de eszembe se jutna hanyagnak nevezni barmit is amit az itteni korhaz/szuleszno csinal. Itt ez a rendszer 2uh,midwife+gp ellenoriz,orvos nincs csak ha baj van.

Hidd el ha olyan fontosnak tartanak azon vizsgalatokat amiket felsoroltak akkor el is vegeznek.

Semmi rossz tapasztalatom nincs. Mindenki kedves torodnek veled ha eljon az ido.

Elso szulesem surgossegi csaszar volt,masodik termeszetes mindkettonel megfelelo ellatast kaptam.

Nincs viszonyitasi alapom a magyar terhesgondozassal de bizton allithatom az itteni jobb meg kevesebb vizsgalattal is.

2012. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eyetertek az elottem iroval.

Ha problema van, sokkal jobban figyelnek mint otthon.Amig nincs baj, felesleges is a rengeteg vizsgalat!!!

2012. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!