Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Influenza elleni védőoltást...

Influenza elleni védőoltást beadatja valaki?

Figyelt kérdés

Láttam Czeizel Endre műsorát és ő nagyon ajánlja, azt mondja semmi mellékhatása nincs és a babának is lesz védettsége pár hónapig.

Tényleg nincs mellékhatása?


2012. okt. 24. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én nem...semmiképp van gyümi zöldség és remélem nem kapjuk el nem leszünk betegek illetve a lányomnak se adatom be 2-5 éves
2012. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.

Itthon vagyok. Tömegbe, közösségbe, zárt térbe nem megyek.

Max. amíg a vérvétel van csak addig.

Megmondom őszintén én nem bízom abban hogy ne lenne mellékhatása. Mégis mi a garancia rá? És ha pont nálam lenne valami?


Sok zöldséget és gyümölcsöt eszem. És kerülöm az emberáradatot ahol rám tudnának esetleg tüsszögni.

2012. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én se tudom mit csináljak, van egy 3.-ik osztályos kisfiam, aki hazahozhatja a bacikat de én se merem beadatni.
2012. okt. 24. 09:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig se adattam be ilyeneket, ezután sem fogok.

Sőt!

Ha megszületik a babánk, neki sem fogok beadatni mindenféle reklámozott vackot (rota és társai).

2012. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
utolso rota és társai azok fontosak én beadattam ez nálunk nem volt kérdéses!
2012. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se adattam be soha, így most se fogom. A divatoltással kapcsolatban is osztom az utolsó előtti válaszoló véleményét.
2012. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gyógyszergyárban dolgozom, gondolhatod, mekkor a nyomás, hogy adassuk be......

Én eddig egyszer adattam magamnak, amikor kis csecsemő volt a fiam. Sem terhesen, sem azóta nem adatom, a gyerekorvos pedig kifejezetten nem javasolta a 3 évesemnek.

2012. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


nekem pedig van egy 5. osztályos lányom, de még így is azt gondolom hogy nem kell nekünk oltás.

Ha meg majd meglesz a pici, akkor megkérem a doktornőt hogy 1 hétre írjon igazolást mert nem megy suliba a lányom, nehogy akkor a picinek hazahozzon valami bacit. Én meg leigazolok + 3 napot még.

Oké hogy ez a pár nap még nem old meg sokat, de lesz időnk összeszokni, egymásra hangolódni. Közben tömöm a lányom vitaminokkal is :-)

És talán megússzuk még nátha nélkül is az idei telet.

2012. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös válaszoló.

A páromnak az unokatesója ha jól emlékszem beadatta a rota elleni védőoltást a pár hónapos kisfiának,és még is megfertőződött,mert a rotának nem egy fajtája van,hanem kb 90.

2012. okt. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én soha nem adattam be semmilyen influenzás vacakot...egy évben egyszer egy influenza kibírható ha beadatod semmiféle védekezőképessége nem lesz az immunrendszerednek ezen át kell esni...egy kis nátha meg szntem nem annyira lehet káros mint mindenféle vakcina...de ez csak az én véleményem... a rota vírusról meg annyit h azért az komolyabb dolog mint egy megfázás a keresztfiam elkapta 1 hétig volt infúzión kórházban...szóval nálunk nem kérdéses be lesz adatva az ellen mert az szörnyű volt...de ezt mindenki el tudta saját magának dönteni...arra viszont semmiképp nem adok h mit mondanak a tv-ben mit ajánlanak hiszen mind szerződéssel reklámozza más termékeit... nem véletlenül emlegetnek gyógyszereket ezért őt busásan megfizetik és sokan emiatt adatják be mert hát Ő ajánlotta. le lehet pontozni akinek nem tetszik de ez akkor is így van...
2012. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!