Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes ultrahangon voltam,...

21 hetes ultrahangon voltam, izgalmamban elfelejtettem megkérdezni a baba nemét, szerintetek kiszúrtam volna a fiút vagy a lányt?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen megmutatta magát,a nemét is.A doki mondta is,hogy látta (csak megcsörrent a telefon közben és nem mondta). Van fiam és emlékszem a kukacára:) Észrevettem volna,ha ő is fiú?Vannak esetleg jó saját uh-os felvételetek?
2012. okt. 24. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudsz esetleg odatelefonálni és megkérdezni, hátha emlékszik e a doki?
2012. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezzel várnod kell a következő uh-ra. Nekem a 20hetesen mondta a dokinő, h valószínűleg én még nem látom rajta, de neki elhihetem, h fiú. Nem is nagyon láttam. Gyanús jeleket láttam csak, mert már azelőtt 2x is mondták, h fiú és azt kerestem, de egyértelműt nem.

Szerintem felhívni tök fölösleges lenne, szinte biztos, h nem emlékszik. "Futószalagon" váltják egymást a kismamák, és mindnek vagy fia vagy lány van. Ha mondjuk neked egy kis éliened lenne, akkor azt valószínűleg nem felejtené el. De így...

2012. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem hívom fel.


Nem tudom,én ma szépen láttam mindent (combcsont,szív,koponya) a doki meg is dicsért érte:)

És a kukis felvételekre is emlékszem.tök jól látszott minden eleme.

Most 21hetesen a köldökzsinórt tisztán láttam,viszont mást nem.Azt meg nem tudom egy lánynál mit kell látni;-)

2012. okt. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!