Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja keményedik és...

Két napja keményedik és görcsöl a hasam! A doki szerint jósló, de szerintem túl gyakori jóslónak? Meg vagyok ijedve?

Figyelt kérdés
Van valaki aki járt hasonló helyzetben? Egész nap érzem a fájásokat, de rendszertelenül, közben a babócám is mocorog magának! Nem túl gyakori ez jóslónak? Vagy csak azt jelzi, hogy nemsokára szülni fogunk? 37+6 hetes vagyok
2009. aug. 9. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha összevissza van, akkor jósló. Nem kell megijedned, nemsokára itt lesz az idő. Bemenni a kórházba akkor kell, ha már rendszeresen 5 percesek, legalább egy órája, és sem sétára, testhelyzet-változtatásra, langyos fürdőre nem enyhül, hanem erősödik. A másik amit szoktak mondani, h ha a fájás alatt nem tudsz beszélni, az már az igazi.
2009. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a választ! Megnyugodtam! Első várandósságom és nem tudtam mi az amit éreznem kell! Még egyszer köszi!!!
2009. aug. 9. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban lehet hogy még csak jósló vagy a teliholdat vagy a keddi hideget érezted meg. Akkor lesz valóban igazi a fájás, amikor levegőt sem kapsz annyira fáj hirtelen mindenhol a hasad, derekad, hasad alja, és a csillagokat is látod... legalábbis ha 5,5 éve nem változtak a fájások, akkor ilyenre emlékszem. :)

33 hkm

2009. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!