Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhesség. A múlt...

14 hetes terhesség. A múlt héten voltam ultrahangon, de még mindig nem kaptam ultrahangos képet a babáról, pedig nagyon szerettem volna.5. -én megyek AFP-re. Ha legközelebb megyek nődokihoz, sztetek csinálnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem kértem,én sem kaptam,ráadásul fizetnem kellett érte.

Nyilván neked is kérned kell!

2012. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél! :) nyugi nem harapják le a fejed! :)Soha vissza nem térő emlék! :)
2012. okt. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudtak adni, mert nem volt papír, így eddig minden alkalommal lefényképeztem :)
2012. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor legközelebb kérek, ha meg véletlen nem kapok, azért a telefon nálam lesz! :D Párom már nagyon kíváncsi :)
2012. okt. 24. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem adnak csak a két szép szememért.Szólni kell a dokinak Uh közben,hogy szeretnél róla képet.Nálunk 800 ft/db.Nekem csak a 6 hetes Uh-ról adtak képet ajándékba,de az egy másik nődoki volt,azóta máshoz járok.A 10 hetes képet is meg a mait is(12+1) megvettem.Én gyűjtöm,mert ha nagyobb lesz már a gyerekem akkor megmutatom neki,hogyan fejlődött :)
2012. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is szerettem volna már az elejétől, de sajnos csak a múlt héten derült ki, hogy babánk lesz, így csak innentől kezdve tudom "gyűjteni". :)
2012. okt. 24. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló,nem mindenhol kell kérni mert az én dokim midnen vizsgálat után ingyen adja kérés nélkül.Ez orvosfüggő.De nyilván a kérdezőnek kérnie kell.
2012. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én az első vizsgálaton kaptam kettőt. a dokim azt mondta a családi albumba :)

utána már kértem, nálunk nem kerül pénzbe szerencsére, de visszaélni sem akarok ezzel, szóval minden második vizsgálaton kérek csak, és mindig hozzáteszem, ha nem probléma. szerencsére jófej dokim van, úgy látom szívesen is ad :)

legközelebb kérj, de előtte kérdezd meg az árát, nehogy meglepetésként érjen, ha azt mondja 1000 ft lesz.

2012. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk (Miskolc, Semmelweis) ha kérek, adnak szívesen. Ingyen!
2012. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!