Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek kismamaruhákat...

Mikor kezdtetek kismamaruhákat venni és gyerekholmikat nézegetni? Hányadik hónapban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:

kismama nadrágot már a 10 hét körül vettem, a többi már nem volt kényelmes. a picinek jövőhéttől kezdek el vásárolgatni, szépen apránként.

22 hetes kismama

2012. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kismama dolgokat most kezdtem el vasarolni, mert kicsi es vekonyka vagyok, es a hasam ia picike ahhoz kepest:)

A babanak dolgokat meg a 15. hettol kezdtem vasarolni, mert akkor tudtuk meg, hogy kislany:) mar mindene megvan, kesz a babaszoba, babakocsi, ruhak, minden kesz:) mar csak az aprosagok hianyoznak a korhazi csomagbol, meg a szoptatashoz szukseges kis mutyurok:)

Jo, hogy ilyen hamar megvettuk, szepen, aprankent:)

31 hkm

2012. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kismamanadrágot én is nagyon hamar, a 10. hét környékén vettem, mert nem voltak kényelmesek a sajátjaim. Babaholmikat is korán kezdtem venni, ha megláttam valamit, ami megtetszett, megvettem. Nem hiszek a babonákban. Viszont jól teszed, ha uniszex dolgokat veszel inkább, vagy 4D-n alaposan megnézeted a baba nemét, nekem ugyanis 19 hetesen kisfiút mondtak, aztán 31 hetesen kislányt... :)

Minden jót!

35 hkm

2012. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!