Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye ennek?...

Mekkora az esélye ennek? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
mostanában annyi helyről hallom h nem érezték semmi jelét(tehát nem volt hányingerük,nem voltak rosszul és a menstruációjuk sem maradt el)a terhességnek mégis azok voltak.És volt h ez már olyan későn derült ki h el sem tudták vetetni meg semmi.Milyen gyakori ez?sok mindenkivel történt?
2012. okt. 24. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért elég ritka! De védekezni kell, és akkor szinte lehetetlen lesz :)
2012. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ritka, azért három hónapig nem észre venni h. terhes vagyok, az h. nincs mensi az a legritkább szerintem.
2012. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagyon butának kell lenni ahhoz, hogy valaki ne vegye észre hogy terhes 3 hónapon keresztül.Már az is elég ha nem jön meg 3x a mezneszed. Szerintem egy intelligens ember ezt észreveszi mert azért vannak jelei.Mondom ha más nem a menstruáció elmaradása.12 hetes korig lehet elvetetni,az meg már 3 hónap.Nehogy már addig nem tudj róla.
2012. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Csak hogy nem lehetetlen! Sokszor van aki "menstruál" terhessége alatt,ami nem is menstruáció,de annak gondolják a kismamák!

Szép dolog,hogy vannak fogamzás gátló eszközök,de egyik sem 100 %-os! védelmet nyújt, és nem tudni,ki esik bele abba az 1-3 %-ba!

Ahogy a tesztek sem 100 %-os pontossággal mutatják hogy valaki terhes,vagy éppen nem!- általában azért,mert korán csinálták,de van olyan is,akinek csak a 7-8 hetes terhességét mutatta a teszt!


Javaslat: 2 havonta 1 tesztet el lehet lőni. Ha kétségeid támadnak,akkor inkább 2 havonta egy "felesleges" vizsgálat,mint egy későbbi "hoppá,a francba"!

2012. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja,és elég gyakori! Sokszor még a már szült nők sem veszik észre,hogy terhesek- legalább is ezt állítják,amit én azért nem tudok elhinni,mert 24-25 hetesen már hatalmasakat rúg a baba!
2012. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze ezek így külön-külön előfordulhatnak, na de együtt? Ismersz olyan nőt aki mondjuk óvszerrel védekezik minden alkalommal, rendszeresen megjött a vérzése, semmi terhes tünete nem volt mégis babát várt?
2012. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:)
2012. okt. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!