Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Buborék, vagy kis ideg rángáso...

Buborék, vagy kis ideg rángások? Ti mihez tudnátok jobban hasonlítani az első érezhető baba mozgásokat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én apró kis rángásokat éreztem. Abban sem voltam biztos, hogy a babámat érzem, aztán rákérdeztem a védőnéninél, és ő mondta, hogy bizony az a baba! :)
2012. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is rángások vannak, és a 16. héttől érzem. most 17 hetes múltam :)
2012. okt. 24. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább rángások voltak. Buborékokat még most sem érzek. Az nem is tudom milyen. :)

35 hkm

2012. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is mindig buborékokról olvastam de sose éreztem olyat :)
2012. okt. 24. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Kis apró rebbenések,rándulások,semmiféle bélmozgással nem lehet összetéveszteni!szerintem legalábbis :)
2012. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Így van, teljessen egyértelmű, hogy az nem bélmozgás! :) Meglehet a kettőt különböztetni, összetéveszthetetlen :)))
2012. okt. 24. 18:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Én kb 1 hete érzem azt a köldököm alatt a hasam aljáig,mintha az ideg ugrálna bennem.Tart kb 1 percig,aztán elmúlik,aztán újra kezdi.Tegnapelőtt egész nap éreztem,tegnap pl egyszer sem.Ma se nagyon éreztem..eddig..most amíg ezt leírtam megint éreztem :)

Nem tudom,hogy ez már a babám lenne?(81 kg vagyok,ezért is csodálkoznék ha a babámat érezném.)


12+1 hkm

2012. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt nem tudom neked megmondani, lehetséges hogy az még valami más, mert nekem egy percig nem tartott soha egy ilyen rugdalás, csak épphogy pár másodpercig, de sűrűn egymás után. :)
2012. okt. 24. 20:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Na jó,lehet,hogy egy kicsit túlzás volt,hogy azt írtam,hogy 1 percig,de szinte folyamatosan érzem amióta írtam neked. :) Olyan mintha ott lent az ideg ugrálna,de érdekes,hogy majdnem minden nap csak ott lent??Sehol máshol?És mindig csak ugyan olyan erővel?Nem annyira erős,de ha odafigyelek rá,akkor simán érzem :)
2012. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor meg lehetséges, hogy tényleg a babád jelentkezik már! :)))))
2012. okt. 24. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!