Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok. Elsö baba....

Xtina22 kérdése:

15 hetes vagyok. Elsö baba. De nem érzem úgy mintha terhes lennék. Gondolom azért mert nem éreztem még mozogni a babám. Más is volt már így?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

már érzem mozogni, de mikor nem nyüzizik, akkor én is sokszor vagyok így mint Te kedves kérdező :(

majd akkor nem lesz ilyen "problémánk" mikor már akkora lesz a pocink, hogy a lábunk úját sem látjuk tőle :)

2012. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, nehéz felfogni a dolgot. De később hidd el elhiszed :D.


31h km

2012. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetes vagyok (pont ma) és én se érzem magam terhesnek néha még a rossz gondolatok is elő jönnek de hamar elmúlnak :) Én se tudom még pontosan, hogy a babámat éreztem vagy nem.
2012. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :-)

gondolom h késöbb már jobban elhiszem úgym. H bennem van a kis drágám :-D

ti am mikor éreztétek 1x a babátokat mozogni?

2012. okt. 23. 14:14
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj nekem is sokszor vannak rossz gondolataim. De gondolom ez már így fog maradni :-/

alig várom h 18 hetes legyek és menyjek uhra és tudjam h minden rendbe van a babámmal! :-)

2012. okt. 23. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, én sem érezném magam terhesnek csak kezd kerekedni a pocim igy könnyebb elhinni, a rossz gondolatok azok nálam is sajnos jelentkeznek, de elhessegtetem magam elöl!
2012. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont igy éreztem mint te, kedves kérdező, nem is éreztem magam terhesnek, csak abból, hogy már nem csinálhattam ezt-azt. De ez meg inkább zavaró volt, mert ugye terhesnek nem éreztem magam, de mégis meg kellett vonnom magamtól dolgokat. Aztán teltek a hetek, 18.hetesen éreztem a kis buborékokat, de akkor még nem tudtam, hogy az a baba, de már kezdtem rménykedni, aztán 20hetesen biztos voltam benne, hogy "megrugdosott", ez már ő! Azóta elhiszem, hogy terhes vagyok, és csodálatos amikor a tenyeredet a pocidra teszed, a babát pedig rúgkapál alatta :) Az aggódás nem fog elmulni, mert mindig lesz mi miatt paráznod, /én is paramami vagyok/, de ez talán természetes is, nemigaz? :) Boldog babavárást!
2012. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 18-19. hétig gyakran volt ez az érzés. Utána elmúlt. :) 23 hetes vagyok most.
2012. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!