Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg csikok ellen milyen...

Terhesseg csikok ellen milyen kremet ajanlotok?

Figyelt kérdés
terhesse, csik, krem
2012. okt. 25. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt használom, és nagyon bevált. 30 hetes vagyok és még egy csíkom sincs :)

2012. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Én DM-es mamaglück körperbutter-t használok. Többet kipróbáltam de ez szívódik fel a leggyorsabban. És tök jó illata van.

Egyébként állítólag teljesen mindegy mert genetika határozza meg hogy lesz e csík. Nekem (még) nincs.

31h km

2012. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sima kremmel kentem magam ,amikor epp eszembe jutott. egy csikom sincs. 38 hetes vagyok. nem szabad hirtelen sokat hizni , ez a titka. a genetikat nem irom mivel tinikoromban hirtelen sokat hiztam es a combom csikos is. szoval en is hajlamos vagyok a csikosodasra.
2012. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Hipp mamasanft masszazsoljat szerintem nem vedd meg. Nem tudom, hogy hatasos-e, de osszetetelre es illatra is pont olyan, mint a babaolajuk. Kicsit csalodtam, mert a mennyisege kb harmada, az ara meg durvan 4*-5* annyi. Ettol amugy meg lehet jo, foleg hogy sokan az olivaolajra eskusznek.
2012. okt. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DM-es MAMA love krémet használom, második babánkat várom, 35 hetes vagyok, nincs egy csíkom sem. De nekem azt mondta a dokim, hogy ez genetika; aki hajlamos rá, az kenheti bármivel, úgyis lesz...
2012. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos vagy a csíkosodásra, akkor a krém nem sokat ér. Én semmilyen krémet nem használok még sincs egy csíkom sem. Barátnőm viszont mindent kipróbált, amit lehet, és mégis tele van csíkokkal. De ha mindenképp ki szeretnél valamilyet próbálni, akkor a lényeg, hogy jó zsíros krém legyen.


38+1 hkm

2012. okt. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én az Avon-os Solution krémet használom, és eddig hatásosnak tűnik.
2012. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!