Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs még szívműködés...

Miért nincs még szívműködés 6+5 hetesen? Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, aki 18*13mm-es petezsákot és 4mm-es szikhólyagot látott, de szívműködést nem.Eddig azon aggódtam, hogy jó helyen van e, most meg ez!Szerintetek ez normális? Két hét múlva kell visszamennem,ami nagyon hosszú idő.
2012. okt. 25. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, van, akinek csak 8.héten lesz szívhangja. Nagyon korán mentél, semmi gond nincs!
2012. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia :) védőnő vagyok: nyugodj meg ne idegeskedj sok kismamának csak 7-8 hét körül van szívhang.Lehet később fogant lehet nem a legszuperebb a gép.Sajnos nálunk is előfordul hogy a 8.hétig semmi.
2012. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, de szörnyű ez a bizonytalanság!
2012. okt. 25. 15:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el jövő héten egy fizetős ultrahang centerbe. Én se bírtam ki a dokiig és ott már láttunk szívhangot.
2012. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak 8 hetesen volt.
2012. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem 6+3 naposan csak petezsákot láttak hasi UH-on. Következő héten, 7+3 naposan hüvelyin már volt szívpulzáció is. Tudom, hogy nehéz várni, én is millió kérdést elolvsatam, és sokan írták, hogy már ilyenkor volt nekik, és csak kétségek között van az ember...Szerintem ha nagyon nem bírod, jövő héten menj el másik orvoshoz, tudom, milyen nehéz várni, én is átéltem, az 1 hét is sok volt!

Biztos minden rendben lesz, de tudom, ezek ilyenkor nem nyugtatják meg az embert!

2012. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális, ne aggódj!
2012. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tudom rossz hosszú idő,de ki kell birnód. Ne aggodjál rendbe van a babád,szivhangja 1-2 hét múlva lesz
2012. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én direkt úgy mentem hogy kb 7hetes legyek mert akkor már biztos van szívhang is. 7+3napossan sikerült elmennem. Tudom hogy hosszú idő de ne aggódj. Én most a 18hetire várok utoljára a 12hetin voltam nekem is nehéz de nem gondolok semmi rosszra csak jóra :)
2012. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia! én is kb ilyen idősen voltam először és még nekem sem látott a doki szívhangot. 7+5 hetesen elmentük ambulanciára egy pecsételés miatt,akkor ott már volt szívhang! nyugi! a 8.hétig kivárnak!
2012. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!