Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjek félni, hogy baj lehet?

Kezdjek félni, hogy baj lehet?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok és ma nem nagyon mozgott a babám.Nem az első terhességem mégis annyira más.Teljesen kivagyok mert nagyon lent van a hasam a doki meg nem mondott rá semmit csak hogy előfordul hogy lejjebb megy hamarabb.Napról napra látványosan lejjebb van.Már van aki azt kérdezi,hogy napjaim vannak hátra??Ezért is félek,hogy hamarabb fog jönni??Valaki volt így?
2012. okt. 11. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem már vagy 5 hete lent van a hasam, mindenki mondja is, hogy közeleg az idő, eddig még semmi. Tegnap nálam sem moccant meg egész délelőtt, már gondolkodtam, hogy beugrom a dokimhoz, de előtte megpróbáltam némi csokival és kólával felébreszteni, az be is jött, délután már szépen mocorgott. Lehet, hogy az időjárás teszi, most kicsit lustábbak...
2012. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem első sorban nyugodj meg! Aztán pedig beszéld meg magaddal és a babáddal is, h még legalább 2hétig bent marad, mert mindkettőtöknek az lesz a jobb. De mégis mi van akkor, ha hamarabb születik kicsit? Nem olyan pici ő már. Beteszik inkubátorba, és pár hét alatt behozza a lemaradását!

Jajj, én meg alig vártam, h kibújjon végre a fiam, mégis a kiírás előtti napig húzta odabent. Pedig mindig alacsonyan volt a pocim.

Ha nem érzed mozogni, arra barátnőmnek azt javasolták, h a fagyasztóból nyomjon vmit a pocijára, mert a hideget nem szeretik a babák. És bevált, tényleg elkezdett mocorogni tőle.

2012. okt. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, biztos minden rendben van!


Az én babám is nagyonnagyon nyugis ma!!!

Én is megjegyeztem épp délelőtt, de ha a hasamra teszem a kezem, mocorog, csak iszonyú gyengén, tegnap meg kibökte az oldalamat is, csak úgy táncolt.


A csokit és a kólát tényleg próbáld ki, nálam még a meleg ételtől szokott elkezdeni ugrabugrálni.

32 hetes kismami

2012. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem már 30 hetesen is azt mondták,hogy lent van a hasam,biztos hamarabb jön a baba.Ez hülyeség kiírt napon szültem.Ne izgulj,biztos nem lesz gond.
2012. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha aggodsz probald meg egy kicsit felebreszteni, egyel valami edeset, kezdd el simogatni a hasad, hallgass valami zenet. de lehet hogy csak kesobb indul be. az en babam van hogy egesz nap pihen aztan este 7 utan beindul :)
2012. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Orvos! Ez nem játék, ha nem mozog! Nekem 36 hetesen nem mozgott, már csak azt tudták megállapítani, hogy nem él.

Ismerősömnél a múlt héten történt, keveset mozgott, beértek még élt, de mire megcsászározták már nem, 39 hetes volt.

2012. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3.vagyok


Remélem a kérdezőnél megoldódott a probléma és már ugrabugrál a bébike!!!

Írj légyszi, mi van veletek!!!

2012. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,hogy válaszoltatok nekem:-)Hála a csokinak(tényleg működik)elkezdett mozogni.Voltam szívhangot nézetni és ott sem volt probléma.Bár tegnap azt mondta a védőnőm hogy tényleg látványosan lent van a pocakom,így lehet összepakolni mert nem lehetetlen,hogy hamarabb jön:-(Én azért szeretném ha bent maradna még egy kicsit.Köszönöm mindenkinek!Ha meglesz a picim majd ehhez a kérdéshez kiírom!!
2012. okt. 12. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:

3as, 7es vagyok

Örülök, hogy mocorog és hogy jó a szívhangja a picidnek!!!


Szerintem az, hogy lentebb van a pocid, az nem jelenti feltétlen azt, hogy jóval hamarabb jön a pici, van akinek úgy még heteket bent marad!! Beszéld meg vele, hogy 2 hetet azért még maradjon és hátha ráhúz még :)

De összepakolni nem árt. Nekem már egy ideje kész a cumó. Biztos ami biztos.

2012. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Meg született a pici fiam november 14-én,3380g és 52cm-rel.
2012. nov. 23. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!