Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni vagy azért...

Van okom aggódni vagy azért kisebb a baba, mert később fogant?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először orvosnál. Megállapította a terhességet , viszont 2 hét múlva vissza kell menjek mert kisebb a baba . Nem 6 hétnek megfelelő a mérete hanem egy héttel kevesebbnek. Elmondtam neki hogy ovutesztet használtam és a 20. napon volt pozitív.Azt mondta hogy valószínű ezért kisebb a baba. Logikus hogy ennek így kell lennie , én mégis szorongok egy kicsit. Ennyit számítanak a napok? Kérlek benneteket hogy ne lehurrogó válaszokat írjatok, mert az eszemmel tudom hogy később fogant a pici, csak anyai szívem aggódik, hogy minden rendben lehet e.
2012. okt. 26. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:

minden rendben nyugi...nekem anno 3 héttel nézte el az egyik néni, a 12 hetes genetikain mondták, hogy jéé ő bizony pont 15 hetes baba..:)


azóta tudják a pontos korát igaz tegnap 2 nappal kisebbnek mérték mint kellene de azt mondta a doki, hogy egy hét 3/- rendben van ne aggódj...


minden rendben van vele:)


23 hkm

2012. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj 2 hét múlva kiderül. A lényeg hogy ott a baba, illetve alakul. Próbálj ne idegeskedni. Bár tudom könnyű mondani, én is végig idegeskedtem az első 12 hetet.


31 h km

2012. okt. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél előfordul, hogy elnézik velem is megesett. Szep.26án voltam 12heti uh-n (számításaim szerint már be töltöttem) De az uh a szonográfus azt mondta hogy 11+4napos vagyok. Okt.1re hívtak vissza akkor meg az orvos azt mondta hogy 12+5napos vagyok. Ugy feküdt a pici hogy alig tudták megmérni.
2012. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eneh12 ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem össze-vissza számoltak mindent az első perctől kezdve. Az egyik orvos azt moöndta, hogy csak akkortól tudnak viszonylag pontosat számolni, amikor először van szívhangja. Előtte és utána semmi mást nem néznek csak a suját, ami viszon teljesen eltérhet. Az utolsó ultrahangomon 3.1 kg-ot írtak, 2 nap múlva 3.7-el szültem.
2012. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Hát megvárom hogy mit mond a doki 8-án. Húúúú! De messze van!
2012. okt. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!