Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Milyen volt...

Kedves Kismamák! Milyen volt az első 12 hét?

Figyelt kérdés
Hogy telt? Miket csináltatok? Vettetek már valamit a Babának? Látszott már a pocitok? Mik változtak az életetekben?
2012. okt. 26. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
oylan jo hányos fáradékony igazi tüzokádo sárkány voltam. most 23 hetes vagyok valamivel jobb
2012. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt rossz tünetem, tök jól voltam, csak baromi sokat aludtam, de ez jól esett. :)

Pocim nem látszódott még, nekem későn kezdett nőni, jóval félidő után.

A babának először 28 hetesen vásároltam. Nem babonából, hanem nem volt időm, az elején még sokat dolgoztam.

Mi változott? Hát kisimult az arcom, más nem. :)

Igazán csak a lányom születése után változott az életem.

2012. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel hánytam, elmentem dolgozni, 6-ra hazaértem és olyan fáradt voltam, hogy mentem aludni. De ebből két hétig itthon voltam, mert képtelen voltam sajnos eljutni a munkahelyemre. Ekkor még semmit nem vettem a babának, a pocim csak kb a 20. héttől látszik.
2012. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én megúsztam egy-egy émelygéssel, mellfájdalommal és pici hasgörccsel. Érzékenyebb lettem (sírósabb), és édes dolgokat imádok nassolni, sőt egyenesen kötelező mert nem bírom ki. Hál'isten még nem híztam egy dekát sem. Nekem a 12. héttől lett inkább nehezebb, azóta többször vagyok rosszul, nagyon sokat fáj a fejem és jelenleg a pocak fájdalommal-feszüléssel küzdök, ez most elég kellemetlen.

17hkm

2012. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt jó az állandó rosszullétek miatt.állandóan éhes voltam de semmit nem kívántam, ha ettem rosszul voltam, fáradt és ingerlékeny voltam. Az volt a legrosszabb időszaka a terhességemnek.utána szerencsére már nem volt gondom. 26. Hét után kezdtünk vásárolni. 12. héten még nem látszott a hasam, csak 20. hét körül, pedig vékonyan kezdtem.
2012. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem már korán látszott a pocakom,mert vékony vagyok. Nem volt szerencsére se hányás,se hányinger.:) Viszont nagyon aluszékony voltam.Ha tehettem csak aludtam.Sírvafakadtam minden kis apróságon,érzékenyebb lettem.Nagyon fájt a mellem.Ezeket a kis kellemetlenségeket leszámítva jól telt.:)A felfogásunk változott.Sokkal komolyabbak,felelősségteljesebbek lettünk. Nagyon boldogok vagyunk hogy babánk lesz!:)


16+3hkm

2012. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

én sem voltam rosszul maximum 1-2, viszont a 12. hét után... elég sokszor támasztottam a wc-t.

egy darab body-t vettem, természetesen fiús mintával, de kiderült, hogy kislányt várok :D

pocakom nem látszott, csak a puffadás.

nagyon izgultam, hogy velünk maradjon a pici, rengeteget aggódtam...

terhesség előtt dohányoztam, amit azóta már leraktam, ennek nagyon örültem. már korábban is le akartam tenni, de nem volt hozzá erőm, de a két csíkos teszt megadta a löketet. sokkal jobban figyelek magamra, a táplálkozásra.

te is babát vársz?

2012. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első 8hét az simán ment 8-11hét között nagyon rosszul voltam alig bírtam enni. Most már valamennyivel jobb. 16+3napos vagyok. Hasamon nem látszik meg még mert van egy kis felesleg. Én még nem vettem semmit de mikor ott hagytam a munkát kaptam egy kis csomagot és jövő héten hoznak még.
2012. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elmeséltétek!

Sajnos még nem várok babát, de szerettem volna olvasni, hogy hogyan telnek az első hetek. Ezzel is átélem, és kicsit beleképzelem magam, hogy majd ezek meg azok lesznek.

Persze, tudom, hogy minden ember más, de így is közelebb érzem magam a dologhoz. Januártól próbálkozunk majd, de ez a két hónap még annyira, de annyira hosszúnak tűnik.

Boldog babavárást kívánok mindenkinek!

2012. okt. 26. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!