Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki el veteti a második...

Ha valaki el veteti a második babáját, mennyi az esély hogy sikerül a harmadik majd? Járt igy valaki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

Miért kell ilyet csinálni?


Ahol elfér az első és el fog férni a harmadik is, ott a második miért nem kell?


Nem logikátlan?

2010. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem annyira jó lenne már megérteni,hogy erre nézve szinte kockázatmentes egy abortusz,nem kezdetleges eszközökkel,nem barbárok végzik.Nagyon minimális az esélye egy olyan műhibának,ami miatt ne lehetne gyereket vállalni.Példa rá,hogy sokan többször is megteszik,ugye mégis mindig terhesek lesznek.
2010. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
gyerekvallalas-neveles__babak__621520-gyerekek-te-jo-eg-8-honapja-csaszaroztak-es-megint-babat-varok-tudtok-esetle lehet ez megmagyarázza
2010. jan. 25. 13:05
 4/16 A kérdező kommentje:
2010. jan. 25. 13:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem a félelmeidet, de szerintem alaptalanok. A babák mindig tudják, hogy mikor kell jönniük. Az egészségeddel nem lesz probléma, ha megtartod. A párodat meg dobd ki, ha gondolod, de ne a gyerekedet öld meg egy link alak miatt.


Sok kegyelmet kívánok a 2 picihez!

2010. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

így már én is megértelek:((( sajnálom.

a férjed egy szemét, önző.

azt csináld, amit a szíved mond.

én nagyon abortusz-ellenes vagyok, de nem látom biztosítottnak a jövődet e mellett a férfi mellett.

ha be tudsz vállalni 2 gyereket egyedül, mind lelkoileg, mind fizikailag, mind anyagilag, akkor mindenképpen tartsd meg!

biztos vagyok benne, hogy ha a férjed nem tette volna ezt, és nem rendült volna meg a bizalmad, akkor most örülnél ennek a babának.

tényleg sajnálom:((((

majd írd meg, mi volt.

2010. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igy van,akartunk még egy gyereket,de most hogy igy történt abszolut nem merem bevállalni...nem tudom mit tegyek:-( majd megirom
2010. jan. 25. 15:04
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja igen,és ha egyedül maradnék sem lelkileg,sem fizikailag,anyagileg meg duplán nem birnám
2010. jan. 25. 15:05
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem dönthetek helyetted.


Csak annyit mondhatok, hogy művi vetélésnél mesterségesen tágítják a méhnyakat, ami berepedhet, megsérülhet, látható nyom nélkül - de amikor a következő babádat várod, akkor a sérülés miatt nem tudja megtartani a babád súlyát, és a pici idő előtt jön a világra. Statisztika is igazolja, hogy a művi vetélésen átesett nőknél emelkedik a késői spontán vetélés és a koraszülés kockázata, esélye, és csökken a teherbeesésé.


8 hónappal egy császér után már jó sélyed van végig kihordani és akár hüvelyi úto megszülni azt a babát.


És még egy dolog: az a baba nem tehet semmiről, ő csak élni szeretne.

2010. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi akadálya! Nekem két abortusz után volt egy probléma mentes terhességem, és a 2. kal most vagyok a 20. hétben!
2010. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!