Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyszeri gyermekágyi...

Az egyszeri gyermekágyi segélyhez elég a 4 védőnői, vagy orvosi pecsét kell?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi pecsét szükséges hozzá.
2012. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi, de nem minden orvos pecsétel. A lényeg, hogy adnia kell egy igazolást arról, hogy megjelentél elégszer a vizsgálatokon. Az én dokim pl. egyszer sem pecsételt (4-nél sokkal többször voltam), de a végén megírta az igazolást.
2012. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt vagy 15 :) a dokim meg se nézte csak aláírta.....de a lényeg nőgyógyásztól kell 4 db pecsét kivéve a koraszülés van akkor azt hiszem 1-2 kell
2012. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Koraszülésnél csak 1 pecsét kell.
2012. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 26. 20:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő adott igazolást a háziorvos pecsétjével, hogy megjelentem a 4 vizsgálaton. Már utalták is a pénzt, szóval elfogadták.
2012. okt. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, kedves Utolsó! A védőnő nem adhat ki igazolást ezzel kapcsolatban, pláne nem a háziorvos pecsétjével!


Az igazolást csak szülész-szakorvos/nőgyógyász adhatja ki, ha megjelentél min. 4 szakorvosi (főorvosi) vizsgálaton a védőnőnél, plusz még havonta egyszer a védőnőnél... A végén pedig már hetente kellene járni a védőnőhöz...

De ha így kiadták neked, nagyon nagy szerencséd volt!!!


38 hkm

2012. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig így volt, a védőnő adta ki valamikor a 30. hét környékén, pedig akkor még nem is volt meg a 4 vizsgálat, ráadásul utólag javítottunk is rajta, mert névváltozás is történt (férjhez mentem), és így is elfogadták. Tényleg szerencsém volt.
2012. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!