Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik pecsét számít a védőnői...

Vénusz024 kérdése:

Melyik pecsét számít a védőnői vagy az orvosi? Vagy esetleg mind a 2?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
orvosi,szülés után kapsz majd egy igazolást a dokitól,hogy legalább 4X megjelentél terhesgondozáson.
2012. júl. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pontosan,nálunk pl a védőnő soha nem is pecsételt, az orvosi számít és nem a kiskönyv másolatát kell beküldeni, hanem szülés után kapsz egy igazolást, amivel jogosulttá válsz az anyaságira
2012. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem pecsételgetett a védőnő..4 hetente kellett hozzá mennem beírta a könyvbe a súlyom és vérnyomásom +néha szívhangot hallgatott aláírta a könyvet majd utána mentem terhesgondozásra ahol pecsételt a doki.Egyébként szerintem az orvosi számít
2012. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak hogy még jkobban össze legyen zavarva a kérdező:

nálam pecsételt a védőnő is, és beleszámították a védőnői és az orvosi pecséteket is az anyaságihoz.

2012. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Néhány napja intéztem személyesen a MÁK-nál. Telefonban azt mondták, elég a kiskönyv is, nem kell igazolás sem, ha jól látszanak a pecsétek. Amikor bementem, nem fogadták el, mert nem volt olvasható a pecséten az ORVOS neve, így visszaküldtek igazolásért. Vagyis csakis az orvosi pecsét számít!!!!
2012. júl. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is pecsétel a védőnő és az orvos is,de csak az orvosi pecsétet igazolják le a kórházban!!


Üdv: 3 lányos,8+4hkm

2012. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segicséget
2012. júl. 3. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!