Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnál ha anyukád...

Mit csinálnál ha anyukád lenézne, azért mert babát vársz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 08:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki néz le? És miért pontosan?
2009. aug. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Anyukám és azért mert terhes letem és szerinte hülyeség meg szülni a 3-ik babát.
2009. aug. 10. 08:54
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy lenéz. Lehet hogy csak te érzed így, nem? Én inkább arra tippelnék, hogy fél, hogy bevállaljátok a 3. babát, ebben a világban (gazdasági válság, munkankélküliség, különféle új járványok, stb. stb., csupa rosszat hallunk mostanában sajnos). Nem lehet, hogy inkább erről van szó?
2009. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Inkább örülnie kellene....


Én most az első babát várom, amit mindegyik nagyszülő nagyon vár (talán túlságosan is), és amikor egy beszélgetésben feljött, hogy én akár 3-4 gyereket is simán bevállalok majd, ha az egészségem engedi, akkor apum hülyének nézett. És azóta is azzal gúnyolódik.....

Nem kell vele foglalkozni, de valamilyen szinten azért éreztetni, hogy nem túl szép dolog amit mond vagy ahogy viselkedik...

2009. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ne törődj vele nem neki kell felnevelni!Ha majd megszületik mindenki elfelejti mit gondolt előtte és imádni fogja!!!!
2009. aug. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Biztos h nem csak fél mert mindent visza kért amit töle kaptam még a nász ajándékot is.
2009. aug. 10. 09:10
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva. nekem is most jön a harmadik babám, és ha tetszik anyunak , ha nem akkor is megfog születni, nem neki kell nevelni, hanem nekem. Szerintem, mutasd ki hogy rosszul esik amit csinál, és ha folytatja , akkor csak rosszabb lessz a kapcsolatotok. Nekem is rossz a kapcsolatom anyámmal, tegnap pl-ulb azt mondtam neki , hogy utálom, egyszerűen annyira feltud idegesíteni, hogy olyan dolgokat mondok amiket nem akarok. Te ne csináld ezt, inkább kerüld őt amig lenem nyugszanak a kedélyek, mennyi idős vagy?27 h km
2009. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
24 hetes.Ha kerülöm nem lesz még idegesebb?Én azt nem értem h általábba minden mami várja az unokáját de az egyém mindet elenezte!Utolsó neked megyi idösek a nagyobak?
2009. aug. 10. 10:01
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
visszakérte?Hát ez tényleg durva,én a helyedben mellőzném őt amég igy viselkedik,akkor haggya békén a másik 2 unokáját is.Visszacsinálni már ugysem tudod,gondolom nem is akarod ugyhogy el kéne neki fogadnia.Ti dolgotok,neki az a dolga hogy ugyanugy örüljön az unokájának,mégha a 9-ik lennne akkor is
2009. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
nem értem miért ellenzi, leírnád? Családban élsz? Magánéleti gondjaid vannak? Van munkahelyed, ellátást kapsz majd? milyen körülmények között él a másik 2 gyerek? Biztosan nem véletlenül ellenzi, nem?
2009. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!