Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességemet nagyon...

Második terhességemet nagyon rosszul viselem. Sokszor kell rókázni és szinte állandó a hányinger. Tudok tenni valamit, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
15.hétben vagyok,azt mondták nekem hogy a 12.héttől javulni fog,de nem lett jobb.Kinek milyen tapasztalata van erről?Lehet,ahhoz köze,hogy rövid idő telt el a két terhesség között?Az első baba most 8 hónapos.

2012. okt. 27. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs köze ahhoz, hogy mennyi idő telt el a két baba között.

Nekem minden későbbi terhességemnél egyre rosszabb lett, és egyre tovább tartott.

A harmadikkal 18 hét volt, napi 24 órában hányinger. Éjjel is öklendezésre ébredtem.

Nekem semmi nem segített, csak annyi időre, amíg ettem. Citromos jégkrém lassú kanalazgatása hozott enyhülést, de csak amíg ettem, 3 perccel később újra kezdődött.


Nem lehet egyszerű, főleg hogy nagyon kicsi a nagyod is.


Kitartás!

2012. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, én még csak a 11. hétben vagyok, hányni ugyan nem hánytam, de inger az volt rendesen, nekem bejött a kekszrágcsálás, de szigorúan háztartási vagy gyömbéres, langyos gyömbértea is jó lehet, mások a hideg kólára esküsznek, volt, akinek védőnő tanácsolta, meg amit még tudok, hogy - bár tudom gyerek mellett nem lehet egyszerű - még az ágyból való felkelés előtt, gyakorlatilag rögtön ébredés után egyél meg pár falat kekszet, kétszersültet vagy valami ilyesmi, várj még pár percet fekve, aztán lassan felülés, kicsi várakozás és csak után állj fel, remélem segít majd valami, addig is kitartást kívánok :-)
2012. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem győzöm írni,hogy DEDALON_!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. okt. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Daedalon leírásában ez áll:


"Terhesség

A terhességre vonatkozóan nincsenek adatok. Terhesség alatt csak az előny/kockázat gondos mérlegelésével és csak akkor alkalmazható, ha a terhességi hányás már nagyfokú elektrolitveszteséghez vezetett."


Én nem szedném be.

2012. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!