Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, ti hogy fogadtátok...

Lányok, ti hogy fogadtátok meg a magándokit?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok, már ajánlottak dokit. Nincs semmi panaszom ( a telefonba kell panaszt mondani? ). Csak felhívom és kérek egy időpontot. De ha elmegyek és megkérdi mi a bajom akkor mit mondjak neki? Hogy csak uh-n szeretném megmutatni a babát a férjemnek (ált-ban bejöhet velem a rendelőbe?) ? És ha szimpi, akkor a végén megkérdezem, hogy vállalná-e a terhesgondozásom a továbbiakban?Köszi a segítséget. Olyan szerencsétlen vagyok ebben :(
2009. aug. 10. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Felhívod, időpontot kérsz. Aztán, ha megkérdi, mi bajod, megmondod, hogy terhes vagy, UH vizsgálatra jöttél. Az változó, hogy beengedik-e a párod. (az én dokimnál nem lehetett megoldani...) Kérdezd meg, hogy nála mi mennyibe kerül (nyugodtan meg lehet kérdezni, tök természetes dolog, nem kel zavarban lenned), mert orvost szeretnél váltani és őt ajánlották (ez jó pont, ha dicséred...). Aztán, ha minden oké, megkérdezed, hogy akkor legközelebb mikor öhetsz, és javaslom akkor kérdezz rá arra is, hogy a férjed is jelen lehet-e 1-2 vizsgálatnál. Olyan is van, hogy a vizsgálat során készít képet a doki, és a vizsgálat után bemehet a férj megnézni. Rendelője válogatja.

Sok sikert és boldog babavárást!

2009. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál egyszerűen be kell jelentkezni a magánrendelésre, aztán ott elmondod, hogy 16 hetes vagy, és szeretnéd ha megvizsgálna, és elmondaná, hogy hogyan tovább. Ha szimpatikus amit mond, akkor kérdezd meg, hogy járhatsz-e hozzá terhesgondozásra. Aztán a többit már ő szépen irányítja. Nálunk úgy van, hogy automatikusan ketten megyünk be a férjemmel, és mindent elmagyaráz nekünk az uh-n. Láttam már olyat is, hogy 2 éves gyerek is bement, és nagy visongások, meg nevetés hallatszott ki. Gondolom meglátta a tesót az uh-n! :-)))
2009. aug. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2009. aug. 10. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!