Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen érzem a babám...

12 hetesen érzem a babám mozgását. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem rúgást érzek, hanem olyan érzés, mintha dörgölőzne.
2012. okt. 28. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
En is ereztem, de akinek csak mondtam, mosolygott rajta. De en tudom, hogy azt ereztem. Persze ez nem olyan erzes, mint pl. 5/6 honaposan, de megis az. SZerintem nem bebeszeled magadnak.
2012. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 13-14 hetesen éreztem először. Első baba és vékony is vagyok. Nekem olyan érzés volt, mintha buborékok lennének a köldökömön belül. Nagyon érdekes érzés volt.
2012. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem harmadik baba. Elég határozott érzés, főleg mikor itt ülök a számítógép előtt.
2012. okt. 28. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 12 hetesen és egy naposan éreztem, legalábbis szerintem. Nekem leginkább bizsergésre hasonlított. :)
2012. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első lánykámnál én is éreztem 10 hetesen,mindenki kiröhögött.Pedig tudtam,hogy az. A másodiknál pedig csak majdnem 20 hetesen.
2012. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyre intenzívebben érzem, most már apró rúgásokat is:)

Köszönöm a válaszokat:)

2012. okt. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!