Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan anyuka aki negyedik...

Van olyan anyuka aki negyedik gyermekét várja?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseitek vannak a terhességgel kapcsolatban ,hogyan élitek meg ,van -e bennetek félelem a szülés miatt . :)

2012. okt. 28. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Én a 6.-at várom. Még csak az elején vagyok ,a 12. héten , de az állando hányingertől , ami reggeltől estig folyamatos már teljesen kivagyok. ÉS ugye nem hagyhatom el magam , bár legszivesebben egész nap aludnék,mert itt vannak a gyerekek.Most őszi szünet van , ugyhogy az összes itthon van , egyébként csak a legkisebb , aki másfél éves, igy ha ő alszik , akkor én is tudok , ez sokat segit. Hogy félek-e a szüléstől? Igen , nagyon, pontosan azért mert tudom , hogy milyen. Hiába mondják , hogy ennyi szülés után már majdhogynem kipottyan a baba , hát ez nem igy van , ugyanugy megkell szenvedni vele , akárcsak az elsővel.
2012. okt. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előző hozzászólóhoz, annyi különbséggel hogy én "csak" az ötödiket várom és 35 hetes vagyok. A többi dettó ugyanaz. :)
2012. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csodálom az ilyen sok gyermeket bevállal anyákat,és ez nem gúny !!!én a 3.-kat várom de kész vagyok idegileg,hogy ti hogy bírjátok azt nem tudom de erre tényleg születni kell,és egy olyan lelkes anyának lenni amilyen ti is gondolom vagytok.Ti nem vagytok ki idegileg?Jó egészséget nektek és boldog babavárást!
2012. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3-4-et várom. És igen, félek, ha császár lesz, mert olyanom nem volt, 2 könnyű szülésem viszont igen.
2012. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én az elsőt várom, de le a kalappal mindenki előtt, aki a többediket, én ettől is nagyon félek, és biztos várok jópár évet mire jön a következő, ha egyáltalán lesz majd.
2012. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a 3.kat várom,de ugyanúgy izgulok mind az elsőnél.

Nincs 2 egyforma szülés.Bár nekem az első 2 könnyű volt,remélem ilyen lesz most is.


bocs az offért:

Megírnátok hány évesek vagytok és mekkorák a gyerekeitek?


Gratulálok minden anyukának!!

2012. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 3 nagyon gyors szülésem volt,időre illetve időn túl,én csak a szülés időpontja miatt izgulok-mert korán nyílni kezdtem,szeretném legalább a 30. hétig kihúzni!- meg azért megy a drukk,hogy időben elcsípjük az aktuális fertőzéseket- Ez az első olyan terhességem,amikor 2 hetente jön valami gomba vagy más fertőzés. :-(


Nem éppen tervezett terhesség volt,de én nem bánom,még így sem,hogy aktív fekvés van! Élvezem ha mocorog és nem hagy aludni sem éjjel- egyébként mostanában alapból nem alszok éjszaka rendesen,órákat ébren vagyok,csak forgolódom.


Üdv:3 lányos,25hkm

2012. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az ikres. 29 vagyok, 11 éves nagylánnyal, ő 3 és fél óra lett meg, az első derékfájást is beleértve, a kisfiam másfél éves, ő másfél óra alatt lett meg mindennel együtt, 4 kilósan. Most váratlanul ikreket várok, de a lehetséges császár miatt van bennem félsz.
2012. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

gratulálok.és tudom a nemüket?

nekem az ismerősöm spontán szülés után az ikreit is gyorsan,spontán szülte.Kívánom neked is így legyen.

Nekem is ketten voltak,de végül a 8.hét után eldőlt csak 1 baba lesz.

2012. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ennyien válaszoltatok .:)

Megnyugtat a tudat is ,hogy akkor nem csak én vagyok "betoji" . Nekem pont most a negyedik gyermeknél vannak félelmeim .Persze mindnél ott volt a drukk de valahogy bennem volt ,hogy az elsőnél még nem tudtam mi vár rám a második úgyis könnyebb lesz mint az első a harmadik az hipp- hopp baba stb és persze nem igy lett ,szóval most már nincs mivel nyugtassam magam . Egyébként is aggódósabb lettem .Az első két gyermekemnél még extrán fiatal anyukaként másképpen fogtam fel, a legkisebbnél 26 -évesen már jobban aggódtam és most 35 -évesen a kis befejezés babánál meg kifejezetten aggódom ,hogy minden rendben legyen és úgy egyáltalán . :)

Nálunk a legidősebb 18 éves és fiú,a nagyobbik lányom 16-éves ,a kisebbik pedig 9 ,igy most két fiú két kislány aránnyal zárul a kőr . :)

Mint a fiammal annó most is teljesen jól viseltem a terhességet még igy is ,hogy jóval idősebben viselem . :) A két lánynal sokkal rosszabbúl voltam . Most a csontjaim fájnak a csipőmnél és még a csuklómnál is rettenetesen fáj időnként ,de ez is pár hete van igy . Az alvás nekem sem az igazi ,sokat talpalok igy nappal el elkap a fáradtság ,de este meg későn alszom el általában . Felkelek éjjel is többször vagy pisilni vagy mert kényelmetlen valami,és újabban rémálmaim is vannak ,persze sokszor álmodom szépet és jót is . Nagymamám nem rég halt meg lehet ennek is köszönhetőek ezek az álmok .

Alapvetően igyekszem kiélvezni a terhességem maradék heteit mert ő valóban a legkisebb gyermekem lesz és marad is ,úgymond utoljára babázom az unokáim elött . :))

Mindenki nagyon várja a kis tököst velem az élen . :))

2012. okt. 29. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!