Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három császár után lehet-e...

Daragó Istvánné kérdése:

Három császár után lehet-e még negyedik is?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek olyat, akinek 4 volt, de nagyon kockázatos.
2012. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Hát lehet, de nem szokták javasolni a dokik. Már a harmadikat is szájhúzva vállalják, de a negyediket kifejezetten ellenzik. Nagyon kockázatos az anyukára nézve.
2012. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem három császárom volt.Az első természetesnek indult,de sajnos szívhang esés miatt császár lett belőle.Ő 6 éves.A második is simának indult,de sajnos az is császár lett,fájásgyengeség miatt,ő 3 éves.Harmadiknál meg már nem engedték megpróbálni se a természetest,ő 2 hetes.Többet nem csinálnak nekem.
2012. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha jó szakorvos csinálja!
2012. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem jövő héten lesz a harmadik, nem húzta a dokim a száját.

Az összenövések miatt kicsit lehet, hogy tovább tart majd a műtét, de nem aggódik a dokim.

Én viszont nagyon :S

38 hkm

2012. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!