Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+2 hetes vagyok. Ma megyek...

17+2 hetes vagyok. Ma megyek uh-ra, szerintetek már megtudja mondani a doki a baba nemét? Már annyira szeretnénk tudni!

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy fordul a babád,akkor meg tudja mondani!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3lányos,25hkm

2012. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 17+1 hetes. Nekem már a 12. héten meg tudták mondani, de múlt héten voltam dokinál és csak megerősítette. Nekem kislány lesz.
2012. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 17 hetes. A 12. uh-on nekem is már mondták a baba nemét, és a 2 héttel ezelőtti genetikai vizsgálat (korionboholy vizsg.) beigazolta a 12. heti uh-on mondottakat. Ha úgy fekszik a babát, akkor szerintem simán meg tudják már mondani. :)
2012. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jól fekszik akkor meg lehet mondani :) nekünk csak talánra tudták mondani, mert a köldökzsinórt beszorította a lába közé, de így is megerősítették később az ott tippelt nemet, jól látta a doki a zsinór ellenére is :)
2012. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy fekszik a baba, persze, megtudja mondani. Nekem a 12. heti uh-n megmondta h fiú 99%ra, be is jött.
2012. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na megtudtátok?:)
2012. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na mi lett??
2012. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!