Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhességnél miért...

14 hetes terhességnél miért jelentkezik álmatlanság?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok és két hete nem tudok aludni, már arra gondoltam lecserélem az ágyat, de nem hinném hogy azért van. Lehet hogy most az időjárás miatt van. Próbálj meg akkor aludni amikor épp álmos vagy.
2008. máj. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most 10 vagy 14 hetes vagy?Nekem egy hete kezdodott az almatlansag most 14 hetes vagyok,ilyenkor allitolag normalis,egesz nap fel vagyok dobodva azt sem tudom hogy farrasszam ki magam estere hogy tudjak aludni.Ez alitolag eltart a 3-dik trimeszterig.
2008. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja bocs..elneztem az elobb,ertem 14 vagy..azt hittem a masikat is te irtad..bocsii
2008. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen 14 hetes vagyok. Éjjel is 2-kor aludtam el, 4 kor felkeltem mert ment a párom dolgozni, utána már nem nagyon tudtam aludni. És ez mostanában így megy minden reggel.
2008. máj. 22. 08:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Megint en vagyok(14hetes),hat velem is igy van ha el is alszom nagy nehezen felkelek 1, 2 vagy 3kor ejszaka pedig engem senki sem kolt fel es nem tudok visszaaludni,erdekes megsem vagyok faradt egesz nap!Bar eltart ez mig nagy lessz a baba,akkor o fog farasztani..de varom mar,csak akkor van hasam mikor eszek :-(
2008. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Nekem a magzatvédő vitamin okozott álmatlanságot. Egyedül az Elevit meri leírni a használati útmutatójában, hogy lehetnek mellékhatásai, és például hogy egyéni érzékenység esetén álmatlanságot okoz. Próbára abbahagytam, azóta teljesen jól alszunk.

23 hetes kismami

2008. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is hasonló cipőben járok - 2-3 felé felébredek és órákig álmatlanul forgolódom, sehogy sem jó! Nem is gondoltam volna, hogy ez az Elevit miatt van... Nekem ez csak pár hete áll fenn (most vagyok 18 hetes), azt hittem, a hasam miatt, meg hogy már érzem a kisbabát. Kitartást!!!
2008. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Helló! Én is 18 hetes vagyok és szintén csak forgolódok az ágyban éjszaka kb. 1 hete. Nem találok kényelmes testhelyzetet. Mindig hason szerettem aludni, de most nem nagyon ajánlatos, úgyhogy én is szenvedek az álmatlanságtól. Kitartás mindenkinek!! :-)
2008. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Boldog babavárást mindenkinek!
2008. máj. 22. 09:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért szeditek 18 meg akárhány hetesen az elevitet... Nem fogjátok tudni megszülni, olyan nagy lesz... Nem vicc! Minden jót neketek!
2008. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!