Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnali 1 óra óta nagyon...

Hajnali 1 óra óta nagyon keményedett a pocim, elég fájdalmassan. A hasam alja fájt és átsugárzott a derekamba. Lehet, hogy szülök? Reggel véres folyásom volt. De viszont azóta gyengébbek a fájások és 12 percenként jönnek!

Figyelt kérdés
Mikor menjek a korházba?Ma töltöttem a 39.hetet.
2009. aug. 11. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen,szülni fogsz lehet,még ma.

Ha a fája´sok rendszeresen jönnek,és erösödnek akkor irány a kórház.Ha vérzés lessz egyböl kórház,ha rosszul érzed magad akkor is.Hívd fel az orvosod,hogy tudjon róla.

2009. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vérzel, akkor nyomás a kórházba.

Csomag rendben? Párod a közelben?

A véres folyás lehetett a nyákdugóval kapcsolatban, hogy tényleg indul a szülés.

2009. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hallottam, hogy ha az igazi fájások jönnek, akkor egy kád meleg vízben ülve sem múlnak el. Ezt majd én is ki fogom próbálni, ha jönnek a jóslófájások.

De a helyedben én is inkább készülődnék, mert a véres folyás nem tréfa dolog. Ha mégsem indulnál, akkor a dokidat azért hívd fel, majd ő megmondja, hogy indulni kell vagy sem.

34 hetes kisama

2009. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Véres folyás nem lehetett a nyákdugó?
2009. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok volt!Bementünk a korházba és 2 óra 50 perckor megszületett a pici lányunk!
2009. aug. 17. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!