Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent István kórházba november...

Szent István kórházba novemberi babának mit kell bevinni?

Figyelt kérdés
Most készítem össze a kórházi csomagot, és nem tudom, hogy milyen ruhákat, egyéb kiegészítőket tegyek be a babának. Mennyire van meleg, milyen ruhákat vigyek? Inkább vékonyabbakat vagy vastagabbat? Tud valaki segíteni nekem ebben?
2012. okt. 31. 10:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Törölközőt vinni kell neki mindenképpen. Popsitörlő, pár pelus (adnak, de nehogy kevés legyen), body, rugi, textil pelus, takaró, sapi. Köldök ápolásához adnak mindent, meg popsikrém is van. Hogy mennyire fűtenek azt sajnos nem tudom neked megmondani. Cumit, cumisüveget, kesztyűt (karmolás ellen) ne vigyél, azt nem szeretik, mert bababarát kórház. Elektromos mellszívójuk van, azt tudod használni, ha kell.
2012. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!