Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 éves vagyok és találtam...

12 éves vagyok és találtam egy papirt a wc-ben. Anya terhességi tesztje volt! Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
nagyon megijedtem, nem tudom mit csináljak. korábban már előjött ez a kérdés hogy szeretnék-e. De nem hittem hogy tényleg...jajj most nem tudom miért nem szóltak vagy ilyesmi...:/ meg legutóbb iszonyúan fel volt puffadva. meg elég hamar alszik el. fogalmam sincs mit csináljak. kérdezzek rá, vagy hagyjam hogyők szóljanak, vagy lehet hogy nem is terhes?

2012. okt. 31. 13:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én finoman rákérdeznék.
2012. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy nem terhes, csak azt hitte és csinált tesztet. Várj egy pár napot. Ha az, akkor úgyis szólni fog.
2012. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

szeretnél tesót amúgy ?


szerintem ha most csinálta anyukád a tesztet biztos hogy pár nap és Neked is szólna róla ha terhes!

persze lehet hogy mégsem babás...én finoman rákérdeznék a dologra nála!

2012. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Használta egyáltalán a tesztet? Vagy csak úgy ott volt bontatlanul?
2012. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nyugodtan mondd meg, h véletlenül megláttad a tesztet. ez már maga a rákérdezés, mert ebből biztosan beszélgetés lesz :)
2012. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
igen ki volt bontva a papir. igazából, nem ellenkeztem sosem hogy jó lenne egy kistesó! :) igen mindig előre tervezem hogy majd mit kérdezek de valahogy amikor eljönne a megfelelő pillanat megtorpanok! :/
2012. okt. 31. 13:53
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Ha bízol benne, akkor elég ha megmutatod a papírt. Tuti, hogy érteni fogja és nem fog kérdezni, de magyarázatot ad.
2012. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

egyébként miért ijedtél meg ennyire?

én még várnék,hogy hogy alakul a dolog..

2012. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, ha kíváncsi vagy, nyugodtan kérdezd meg, hogy számíthatsz-e esetleg kistesó érkezésére, mert hogy találtad azt a tesztet a wc-ben, és arra gondoltál... Nincs ebben semmi rossz, amitől tartanod kellene.
2012. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, de 12 évesen még nagy feladat várni és közben magadba fojtani :-)
2012. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!