Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 éves vagyok és találtam...

12 éves vagyok és találtam egy papirt a wc-ben. Anya terhességi tesztje volt! Kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
nagyon megijedtem, nem tudom mit csináljak. korábban már előjött ez a kérdés hogy szeretnék-e. De nem hittem hogy tényleg...jajj most nem tudom miért nem szóltak vagy ilyesmi...:/ meg legutóbb iszonyúan fel volt puffadva. meg elég hamar alszik el. fogalmam sincs mit csináljak. kérdezzek rá, vagy hagyjam hogyők szóljanak, vagy lehet hogy nem is terhes?

2012. okt. 31. 13:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
és hány csik volt a teszten?
2012. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy negatív a teszt, és még nem lesz kistesó. de ha kérdezték tőled, hogy szeretnél e, akkor biztos próbálkoznak vele.

szerintem is kérdezd meg tőlük, hogy most hogy állnak a dolgok. biztos el fogják neked mondani.

majd írd meg mi lett, ha beszéltetek! :)

amúgy örülnél a tesónak?

2012. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem tudom hány csík volt mert csak a papírt láttam! :( igen nem mondanám hogy rossz lenne egy kistesó! :) igen, nagyon izgatott vagyok, és elég nehéz magamban tartani! :) és a 14:05-nek: mindenféleképpen irni fogok! :)
2012. okt. 31. 14:12
 14/25 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, de finoman. Lehet, hogy negatív volt a teszt.

Drukkolok!

2012. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat egyebkent, ha csak a papirt talaltad meg, akkor maga a teszt lehet nala maradt, es mar utban a kisteso :-)... en a helyedben varnek par napot, es ha nem mondja esetleg ovatosan rakerdeznek, vagy csak kertelve tudakozodnek :)
2012. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
70%
Próbálj óvatosan rákérdezni. Sok sikert hozzá és ne menjen el tőle a bátorságod.:)
2012. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp rákérdeznék, ha esetleg jön a tesó, rosszabb hazudni és meglepődni, mikor bejelentik. Anyukád biztos megkönnyebbülne ha te kérdeznéd meg :)
2012. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezz rá,semmit nem veszithetsz....bátorság!!

Kíváncsi vok h.lesz e tesod:)

2012. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
oké,köszi a válaszokat! :) nagyon sokat segitettetek! :) holnap reggel óvatosan rákérdezek! :) és irok ha megvan a válasz rá! :)
2012. nov. 1. 21:59
 20/25 A kérdező kommentje:
igen nos...óvatosan céloztam rá...és igazatok volt, értette a célzást! :) és útban van a kistesó! :DD
2012. nov. 2. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!