Ti elvetetnétek?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok,a párom és én is nagyon örültünk neki.Sosem volt rózsaszín ködös a kapcsolatunk,sokat veszekedtünk 2 éven keresztül,már fél éve szinte egyátalán nem veszekedtünk de mégis hiányosnak érzem a kapcsolatunkat.Sosem megyünk sehová,önző embernek tartom és ember számba se vesz mióta terhes vagyok csak a babát szereti úgyérzem.Én is szeretem már most hiába ilyen pici de sokat idegeskedek meg sírok hogy én nem érdeklem egyátalán..Ma elég veszélyesen összevesztünk,talán annyira hogy beszélni se vagyok hajlandó vele.Beszéltünk már arról ha szétmegyünk milesz a babával..Ő aztmondta elvenné tőlem, és azt nem szeretném ha más nő nevelné fel az én gyerekemet vele együtt.Most mit tegyek??elvetessem??Nem sok jövőt látok ebben a kapcsolatban főleg 17 évesen egyedül egy gyerekkel...Jó ittvannak a szüleim segítenek akármiben de mégsem élhetek örökké a nyakukon.Mindenki tanácsát és véleményét elfogadom:))

2012. okt. 31. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Borzasztó nehéz helyzetben vagy, de nekem ilyenkor mindig a barátnőm jut eszembe, akinek senkije nincs, mert szegényemnek mindenkije meghalt, a párja, míg terhes volt szintén elhagyta, ugyanezen ment keresztül, de megtartotta akicsit! Élete legjobb döntése volt, bár rengeteg nehéz perce is volt, hisz egyedül nem volt egyszerű, de ma sem döntene másképp!

Van olyan ismerősöm is aki 18 évesen szült, és ő sem! Ne félj, hogy elveszik tőled a picit, a magyar bíróság nagyon anya barát, komoly ok kell ahhoz, hogy az apának ítéljék a gyereket! Biztos kapsz majd olyan válaszokat, hogy élj még, szülni ráérsz később, én pedig azt mondom nem véletlenül most választott téged ki az a pici lélek....

Ne idegeskedj,csak ártasz vele most...Nincs olyan társra szükséged,aki nem megértő, egyedül is sikerülni fog minden!

Ez a kis vers mindent elmond arról, amit én képviselek ;)


Édesanyám, ne vegyél el, oka van a létnek,

megszületni vágyom hozzád, látni szeretnélek!

Az sem baj, ha pólyám sem lesz, ne ringasson bölcső,

öled mélye biztonsága éppen elegendő.


Édesanyám, ha meghívtál, ne zárd rám az ajtót,

becézgetve szólj csak hozzám, megnyugszom a hangtól!

Hidd el nekem, szeretni fogsz, ha pillantod orcám,

büszke leszel, boldogságod bízd egy kicsit most rám!


Bármiből is fogantattam, a te tested táplál,

én viszem a szeretetet, amire úgy vágytál.

Elmúlástól, hogyha félsz majd, én szorítom kezed,

kérlek anyám, a haláltól te ments most engemet!

2012. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeretitek a babát, és még a szüleidre is számíthatsz, az mind mellette szól. A kapcsolatotok ettől függetlenül sokféleképp alakulhat. Pl ha most együtt maradtok, attól még egy év, öt év, tíz év múlva vége lehet. Képzeld el a lehetőségeket, melyikről érzed úgy, hogy a legjobb lenne pl 5 év múlva: együtt gyerekkel, együtt gyerek nélkül, egyedül (vagy másvalakivel) gyerekkel vagy egyedül/mással gyerek nélkül?
2012. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen normálisan kérdezném, semmi rosszindulat nincs bennem, csak érdekel, mert nem értem. Hogy tudtál 17 évesen örülni a terhességnek?
2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Megkonnyeztem az első válaszoló versét...

Ne vetesd el, kérlek ne. Ez a baba nem tehet róla hogy jon. Csakis ti, ne vegyétek el az életét. Tudtad hogy amikor kikaparják őket, menekülnek a méh falához szorítja magát, ezt utolsó sikolynak hívják, a gimimbe vetítést néztünk erről. Ennek a picinek már vannak érzései, te vagy az anyja, ne menekülj előle. Ha szét is mentek, a kapcsolatotokat ne a baba fizesse az életével. Szüleid segítenek majd, attól hogy a párod elvenné a babát nem biztos hogy neki is ítélnék. Erre nem kell most figyelned. Ne vedd el egy apró élőlény életét egy idióta pasi miatt. Bocsi hogy így fogalmaztam...mást nem tudok erre mondani. TARTSD MEG.

2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, főleg az elsőnek nagyon tetszik a versecske.Egy kérdésre válaszolnák: azért örültem mert véleményem szerint ez egy csodálatos dolog,és egy ember fejlődik bennem,nem mondom hogy nem fordult meg a fejemben hogy elvetetem de legbelül tudom hogy úgysem tenném meg de sokat gondolkozok hogy lenne a legjobb.Eddig sem tudtam magam rávenni az abortuszra és ha 8 hét nemvolt eddig elég rá(mert 2 hetes óta tudom) akkor ez a 2 hét már nem fog szerintem változtatni.Csak azért mégsem akarom hogy szüleim tartsanak el..40 ezer forintból( kb) nemtudom kettőnket eltartani..És ha elvennék tőlem felis akasztanám magam.(Amúgy mindig is szerettem a gyerekeket)
2012. okt. 31. 23:34
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Negyedik vagyok. Megértelek, de szerintem érzed hogy kotődik a baba hozzád. Ha megszülod csodás dolog lesz,karjaidban tartani a pici babád, aki belőled lett, aki majd azt mondhatja neked hogy :Anya szeretlek.

Ha elveteted, egész életedbe azzal kell szembenézned, hogy megolted a gyermeked. Keresztanyám is ezzel néz szembe, mondta nekem hogy megbánta.

2012. okt. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem,én nem vetetném el...első:nagyon meghatott a versike,pláne,hogy a 3. gyerekem-aki most 1 hónapos pici baba-itt pihen a vállamon.
2012. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat, mostmár értem :) Csak azt tudom tanácsolni hogy gondold végig a lehetőségeid!
2012. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Fogadd meg az 1. és a 4. válaszoló tanácsát...meg a többi pozitívat is :)

Ne bántsd Őt!!! Életed legrosszabb döntése lenne!


7 hónapos a kislányom, de bármit megtennék, hogy ő egészséges és boldog legyen, ő az életem!!!! Annak ellenére, hogy férjem van, jó házasságom, Ő a mindenem!

Hidd el, az a szeretet, amit most a babád iránt érzel sokkal-sokkal kisebb annál, amit majd akkor fogsz érzeni, amikor a karodban lesz. Leírhatatlan. Mi nagyon akartuk a babát, és imádtunk ultrahangra járni minden hónapban látni Őt, ahogy nő, és egyre szebb...a mi kislányunk. :) De sokszor elnézegetem, ahogy alszik, olyan gyönyörű, szebbet rajzolni sem lehetne, és olyan mély szeretet érzek iránta, amit soha nem hittem volna, hogy lehet érezni, nem hittem, hogy ilyen létezik! Szerelem a négyzeten!!!

Ne dobd el ezt a lehetőséget, hogy megéld, milyen ANYÁNAK lenni!!!! A világ legcsodálatosabb dolga. A többi meg majd megoldódik...

2012. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

Az első válaszoló írása annyira meghatott, hogy megkönnyeztem. Nagyon szép volt. Én is egyedül vagyok most 24 hetes terhesen, én is nagy dilemmában voltam, de megtartottam. Azt hittem annak a rossz érzésnek, hogy elcsesztem az életem sosem lesz vége, de most már sokkal jobban vagyok. Nekem is nehéz pedig már 28 éves vagyok.


Olvasgass itt: golyahir.hu


Minden jót kívánok!

2012. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!