Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziumot hányadik héttől...

Magnéziumot hányadik héttől nem szabad már szedni? És miért? 34 hkm.

Figyelt kérdés
A dokit elfelejtettem megkérdezni.Köszi előre is!
2012. nov. 1. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta hogy az utolsó 4 hétben ne szedjem mert késlelteti a szülést. Egyébként gondot nem okoz, csak akkor már te se akarod késleltetni :).


32h km

2012. nov. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A betoltott 36. hetig szabad szedni, utana abba kell hagyni, mert a szulesi fajasokat csillapithatja, vagy nem esetleg nem erzed meg oket.

:)

2012. nov. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szülési fájásokat ez nem csillapítja. Magnézium egyetlen egy szülést sem tud vissza tartani.


De csillapítja az elö fájásokat, a méh össze húzódásokat amivel a méh készül a szülésre. Ezekre 36-ik héttöl szükség van.


Elsö lányomnál 36-ik hétig szettem mert rengeteget görcsöltem végig, véreztem is és már 30-ik héten 3mm-re nyitva voltam.


második lányomnál nem görcsöltem, és semmi bajom nem volt, az egész terhesség alatt 3x vettem be.

2012. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

36-ik hétig szokták javasolni, de nekem azt tanácsolták, hogy fokozatosan hagyjam abba, egyre csökkentve az adagot, a 35. héttől.

Egyébként lazítja a méh izmait, azért nem szabad végig szedni, mert a tágulást akadályozza, késlelteti...szóval elnyújtja a vajúdást, azt pedig senki nem szeretné! :)

2012. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!