Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos egy hete volt egy...

Sajnos egy hete volt egy abortuszom orvosi javaslatra, azota van egy kis barnás fojásom tudom hogy természetes csak azt nem tudom meddig tart?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:

:(

Akár több hétig is, illetve a következő esedékes mestruációgi eltarthat. Lehet enyhe, erős, véres, barnás, de 1-2 napra ki is maradhat. Minden jót neked!

2008. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
2008. máj. 22. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is volt márciusban műtétem, nekem elhalt terhesség miatt (9. hét).

Kb.2 napig volt kicsit véres folyásom, majd kb. még 10 napig barna, hol kevesebb, hol több. Aztán egyik napról a másikra elmúlt.

Igen, ez teljesen normális, csak a görcsölés és a hosszabb ideig tartó vérzés jelent rosszat!

Minden jót neked!Fel a fejjel!

2008. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még néha egy picit görcsölök ez normális?
2008. máj. 22. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nekem nagyon görcsölt, és bent maradt valami, de gyógyszerrel ki tudták hajtani. Nem tudom hány hetesen volt ab-od, mert elvileg a méhünk elkezd növekedni rögtön. Aminek most sajnos vissza kell zsugorodni a normál méretre. Szóval ha nem annyira görcsölsz akkor normális, ha erősebben inkább nézesd meg magad, mert nagyon csúnyán betud gyulladni.
2008. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szia köszönöm válaszod,nyolc hetes terhes voltam,és csak néha egy nagyon picit érzek valami kis görcsölést.Egyébbként mikor kell menni nőgyógyászhoz kontrolra,mert nekem a kórházban nem mondtak semmit?köszi.
2008. máj. 23. 05:46
 7/8 anonim ***** válasza:
:)Megint én vagyok, 6-8 hét mire megjön a szövettan, és általában akkor hívank vissza, lesz egy hüvelyi uh, amivel megnézik, hogy minden rendben van-e? Méhszáj összezárult e, tiszta vagy e, ilyesmi. de ha erősen görcsölsz akkor menj előbb nehogy begyulladj!
2008. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet hogy előbb megyek,mert arra is kiváncsi vagyok hogy ezután a menzeszem mien lessz,mert nekem eddig elég erőss volt,és nem tudom hogy ez mennyire befojásolja.
2008. máj. 24. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!