Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek több, mint egy év...

Akiknek több, mint egy év próbálkozás után jön össze a baba, azoknak mikor és hogyan (orvosi segítséggel vagy természetes úton) sikerül mégis teherbe esniük?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Orvosi kivizsgálás azután kezdődik, ha egy párnak 2 év védekezés nélküli, aktív nemi élet után sem következik be a fogamzás. Ha a kivizsgáláson nem találnak semmi kórosat akkor még lehet természetes úton gyermek. Ha találnak valami rendelleneset, azon is megpróbálnak segíteni. Aztán ott van a hormonkezelés, a lombikprogram, de mindez évek küzdelme. Aztán olyan is van aki hormonkezelés, és sikertelen lombikbeületések sorozata után spontán lett kismama, és három kisbabája született egymás után mind spontán.

A reményt nem szabad feladni és görcsösen akarni sem.

A gyógyteák fogyasztása, a homeopátiás segítség sokszor vezet sikerhez.

2008. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 ev utan sikerult,termeszetes uton.
2008. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kinél egy év,kinél 3,mi 3 éve próbálkozunk,és nem történt eddig semmi,mert azzal az indokkal mindig elhajtottak,hogy már voltam 2x terhes 3 babával,így türelem.Kérdezd meg a nődokidat,általában sikerül a teherbeesés,csak a párok iszonyúan rágörcsölnek a "mostszeretkezzünkmertszerintempeteérésemvan" epizódra.1 év még nem nagy idő,türelem.Sok sikert kívánok.Egy öreg róka

2008. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál már dokinál? Először menj el mindenképp a nőgyógyászodhoz, mondj el neki mindent. ezután vele megbeszélitek a további teendőket. Először téged néznek meg, hogy minden ok-e. Nekünk úgy néz ki, hogy most egy év után sikerült a baba, amikor is csak utazgattunk, és nem én sem számolgattam, méregettem! Jelentkezz be a dokidhoz, aztán lazítsatok!!!
2008. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!