Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? A magándokim...

Mit tegyek? A magándokim Pálmai Bálintban megingott a bizalmam.

Figyelt kérdés

Valahogy nem olyan mint eddig volt.Türelmetlen,figyelmetlen lett.

Viszont egy csomó pénzt otthagytam már a magánrendelőjében ,azért mert azt szerettem volna,h vele szüljek.Isten Őrizz!

Az asszisztens nője is mindig szétdurrantja a vénámat amikor vért vesz.Pedig kimondottan jó a vénám.

Most pedig egyik vizsgálatra betegség miatt nem tudtam elmenni és erre azt mondta h keressek mást.


2009. aug. 11. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik dokit.

Nézd ki, hogy melyik kórházban szeretnél szülni, aztán onnan válassz egyet. Megteheted, bármikor válthatsz. Bunkó dokival nem jó szülni :(

2009. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a doki egy bunkó,keress mást mindenképpen!
2009. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát igen hozzá már nem mennék,de muszály egyáltalán dokit fogadni?

Nem lehet,h csak a szülésre fogadjak valakit?

2009. aug. 11. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy lelkiismeretes doki csak szülésre nem vállal! Fogadott doki nélkül is szülhetsz, mint sokan mások! Ebben csak az a bosszantó, hogy egy csomó pénzt -gondolom- már a zsebébe dugtál a semmiért.
2009. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Merre szülnél? Mert ha Budapesten, akor én nagyon ajánlom az én dokimat. Én nála szültem és az asszisztensénél aki a szülésznőm volt. Remek páros, senkinek sem kívánhatok jobbat!! Írj privit ha érdekel!
2009. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetne, én a kórházba járok terhesgondozásra, vizsgálatokra, ingyen, ott üldögélek az általam kiszemelt doki rendelési idejében a váróban, mindent vele intézek. Megkérdeztem hogy szülhetek e az közreműködésével, mosolyogva válaszolt hogy természetesen, később megbeszéljük a részleteket. Az első gyerekkel is így voltam, a magánrendeléseken is kell annyit üldögélni mint a várókban és ha már tudatosítod a dokiban hogy meg szeretnéd fogadni a szülésre, akkor biztosan ő is úgy áll hozzád. Nem tudom, hogy ez így a te lakohelyeden megvalósítható-e...

25 hetes + 21 hós

2009. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is most váltok orvost.Most vagyok 22 hetes.Holnap megyek hozzá elsőnek,de már a hangja alapján is rendesebbnek t

űnik.Az enyém nem vette fel a telefont,pedig nem zaklattam.Lett volna kérdésem,erre azt mondta hogy hívjam később,utána meg nem vette fel,sőt vissza se hívott azóta se.Ha baj van és akkor se veszi fel,minek nyomom pénzzel?

2009. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia,

én csak egyszer futottam bele a dokidba,egy ctg-alkalmával,épp ahogy üldögéltem a szülőszobán a ctgn járt arra,épp ő vol az ügyeletes és kérdezte h ugye nincsenek fájások?,mondja hogy nem szülni jött!?!...mondtam h nem.még..:) de akkor is furcsálltam kissé..

szomorú hogy ezt csinálta veled.

az én dokim is ugyan abban a kórházban van,de gondolom így inkább máshol szülnél..ha mégsem,szívesen megadom a dokim elérhetőségét(Kelemen Csaba) ő kiváló szakember,nemrég szültem nála és csak isteníteni tudom :)

2009. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok a biztatást.

A János korházban szeretnék szűlni budapesti vagyok.

Elképesztő az a változás ahogy a doki viselkedik.

Az a hizelgő kedvesség és figyelmesség az elején,és most sőt már a 12.heti Uh.-n nem engedte a szivhang hallgatást sem,mert késésben volt és sietett.El is számolta a magzati kort...stb

4-5 hós kislánya van és gondoltam azért ilyen szétszort...

Na de amikor szülni fogok is lehet majd ilyen...

2009. aug. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!