Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18. heti genetikai UH...

A 18. heti genetikai UH kötelező? Sztk-ban végzik, vagy a doki magánrendelőjében? (Mert csak 19 hetesen hívott vissza a magándokim).

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
No para. A genetikai UH-nak 18-24 hét között kell meglennie. Az én dokimnál minden vizsgálat a magánrendelőjében van - kivéve ezt az egyet, emiatt a kórházba kellett bemenjek. Mondjuk lehet, hogy dokifüggő. Vag yinkább menj el az SZTK-ba, cisnálják meg max a dokid megcsinálja ismét.
2010. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmi nem kötelező, de ha ezekre az ajánlott vizsgálatokra nem mész el, akkor nem leszel jogosult a gyesre, gyedre, anyaságira, stb.

Meg persze Neked is fontos, hogy a babád rendben van-e. :-)


A 18 heti egy genetikai Uh, amit csak bizonyos UH végzettségű orvosok jogosultak elvégezni, ha a Te orvosod ilyen, akkor megcsinálhatja a magánrendelőjében, de akinek nem,(pl. Nekem), akkor be kell menni a kórházba, vagy Sztk-ba.


Jó egészséget!

2010. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És kell hozzá beutaló, vagy csak bemegyek és megmondom, hogy ilyet szeretnék?
2010. jún. 15. 09:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van magándokid, akkor ő csinálja az uh-t, nem neked kell kérned, hiszen épp ezért hívott a 19.héten. Nem pont a 18.héten csinálják, van ahol pl. a 21. héten.
2010. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


20.52 vagyok.

Nem értem a kérdést...:-(

Ha a genetikára gondolsz, oda nem kell beutaló, csak Odatelefonálsz, és kérsz időpontot, hogy melyik nap mehetsz.


Ha a 18 heti UH-ra gondolsz, hogy a kórházba mennél inkább, és nem a dokidhoz pénzért, szerintem oda kell vmi papírt biztos, meg időpont sem árt kérni, mert különben ott ülsz egész nap.


remélem az egyik válasz kielégít!!! :-)

szió

2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!