Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok ma...

13 hetes kismama vagyok ma volt egy kis barnás folyásom, ez természetes vagy menjek orvoshoz? Eddig nem volt semmilyen panaszom és most nagyon megijedtem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is volt a mostani terehsségem elején és semmi gondom nem lett belőle. Azóta megszületett a kifiam. Azért szerintem a biztonság kedvéért kérdezd meg a dokidat, de szerintem seemi okod az aggodalomra! Én már 2 babát szültem és mind a kettőt így végigaggódtam.

Boldog babavárást!



Dia

2009. aug. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem hívd fel a dokidat,vagy az ügyeletet.A barnás folyás attól barnás,hogy vér van benne...nekem ilyen folyásom a 6-9 hét között volt,engem kórházba fektettek,rutascorbint meg duphastont kellett szednem,meg no-spat.Azóta már 10 hós a lányom:)Minden jót!
2009. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj dokival, jobb ha tud róla. Nekem 8 hetesen volt barnázás, 1 hetet feküdtem kórházban és utrogestant kellett szednem a 12.hétig.
2009. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. aug. 11. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd fel az orvosod. Valakinek kiderül, hogy semmi baj és rendben megszületik a babája. Az én esetemben többször volt barnázás az orvos semmit nem látott még is missed ab. lett a vége..
2018. jún. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!