Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja mult el mensim azota...

5 napja mult el mensim azota van 2 nagyon halvány pozi tesztem, kiszámoltm 6 hetes lehetek de akkor mért halvány a tesztem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
6 hetesen normális hogy halvány, a jövő héten már erősebb lesz!
2009. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rendes mensid volt? Mert ha igen akkor sajnos akár el is mehetett a baba, de a teszt még pozitív lehet.
2009. aug. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rendes volt de mensi elött nemvolt pozitiv tesztem
2009. aug. 11. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
persze hogy nem volt, mert a tesz minimum 10 napos terhességet mutat ki, általában a nemvárt után 1 nappal már lehet halványka, de inkább 3-4 nappal utána. Ha rendes mensid volt, akkor lehetett egy spontán vetélés, de van aki terhesség alatt is menstruál néhány hónapig. Tervezett terhesség volt? Kicsit tájékozatlannak tűnsz... Orvoshoz akarsz menni? Lehet hogy jó lenne, ha terhes vagy, akkor azért elment az embrió, akkor meg azért hogy megnézze nem maradt e szövet a méhedben, ami problémát okozhat!
2009. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
bevolttervezve a baba,pénteken megyek dokihoz
2009. aug. 11. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, a doki majd megvizsgál és megmondja miért menstruálhattál, remélem minden rendben lesz! Minden jót!
2009. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszttől is függ, ne izgulj. A pozitív, az pozitív.
2009. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a csík a teszten, de a doki másnap megerősített: már látta a kis petezsákocskát! :)
2009. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!