Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukrom van és...

Terhességi cukrom van és kicsit kihágtam, nagyon bánt - baja lehet a kisbabámnak?

Figyelt kérdés

Diétára fogtak, de nagyon jó volt a cukrom. Mértem mindig és igazából akármennyi gyümölcsöt, zabpelyhet eszek, jó a cukrom. Így azt gondoltam elmúlt és nincs is bajom. Egyszer leteszteltem ettem egy tortát és akkor is jó volt. De azóta kétszer is előfordult, hogy ettem olyat amit nem szabadott volna és 9 fölött lett a cukrom. Pld most egy túrógombóc miatt :(((. A magas cukor akkor árt, ha hosszú távon magas ugye? Nagyon félek, hogy kevesebb oxigént kap a baba. Tudom hülye voltam - és mostantól megint odafigyelek, de nem tudom az egyszer egyszer magas cukor is ártalmas e?

Egyébként reggel este du mindig jó a cukrom csak egy egy esetben megy fel.


32h km


2012. nov. 1. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
35%

ahhoz képest hogy cukros vagy

jó sok édeset eszel..

ha meg félsz hogy baja lesz a babának minek tömöd magad de most komolyan?

...

2012. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hulye voltam igazad van. Egyebkent nem tomom magam, betartom a dietat rendesen eszek csak gyumolcsbol eszek tobbet de az nem viszi fel nekem. Arra lettem volna kivancsi hogy ha egyszer egyszer magas az is art e a babanak. Termeszetesen nem fogok tobbet kihagni.
2012. nov. 1. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!