Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki a terhessége...

Szedett valaki a terhessége alatt Lenkei féle vitamint? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én terhesség előtt szedtem, azóta csak az elevitet. nem akarom a vitaminokat se túlzásba vinni. szerintem kérdezd meg a védőnőt, vagy a dokit
2009. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó megkérdezem, csak az a baj, hogy a dokik, védőnők nem nagyon szeretik a Lenkeit,mert kicsit mást képvisel...
2009. aug. 11. 19:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én szedtem, a védőnő scak annyit mondott, hogy ne egyszerre vegyem be a napi adagot, hanem elosztva, mert gyomorégést okozhat. A nődokim egy szót sem szolt, bár a homeót is előnyben részesíti.

A babám 40+a napra született, egészséges kisfiú, 9/10 apgarral, 3060 gr, 50 cm. Mondjuk én sem vagyok hatalmas (159 cm).

A vitaminokon felül én még szedtem kalciumot, mert féltettem a fogaimat (nem is lett rossz), illetve kaptam vaskiegészítést, mert alapból is nagyon vérszegény vagyok :-)

Nekem jó volt a vitamin. Most is szedem a szoptatás alatt. A baba is jól van ;-)

2009. aug. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!én alapot szedek, de úgy,hogy minden másnap veszek be egy napi adagot, így is több vitamin van benne szerintem, mint egy sima magzatvédőben,csak mégsem olyan "nagy dózis".Meg akkor veszek majd kalmag-ot is.
2009. aug. 12. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!