Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Van olyan haskeménye...

Kismamák! Van olyan haskeményedés, ami nem a méh görcsös összehúzódása, hanem folyamatosan feszes, kemény a has akár egész nap, de fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 13. 14:53
 1/5 krisztivan ***** válasza:
Valamikor el kell hogy lazuljon a hasad.Ha nem is fáj (nekem sem fájt)a keményedés,de ha lefekszel vagy leülsz akkor kell hogy lazuljon.Helyedben beszélnék a dokival.
2012. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen érzés. beszéltem a dokival nekem 3X1 magnéziumot (magnerotot) kell szednem, amíg nem enyhül.

beszélj te is vele, akár telefonon is hívhatod.

2012. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fordult ilyen elő, ha egész nap tettem-vettem, rohangáltam ide-oda... ilyenkor én is úgy éreztem , hogy folyamatosan kőkemény a hasam, de mikor este lepihentem ez megszűnt.
2012. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha lefekszek,leülök,akkor elmúlik,de egyébként folyamatosan érzem
2012. okt. 13. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, mikor sokat eszem vagy iszom, de nekem kb 1-2 óra után elmúlik.
2012. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!